Українцям потрібні не субсидії, а достойні зарплати і пенсії

Олег Ляшко та його команда вимагають від Уряду скасувати рішення про зменшення соціальних норм споживання комунальних послуг. Воно позбавило  кілька мільйонів українців права на субсидію від держави. Про це розповів керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.
«МВФ вимагає від Уряду збільшити ціну на газ для населення і, як наслідок – всі комунальні тарифи.  При цьому Фонд категорично проти підвищення зарплат і пенсій. Результат такої політики – людям просто немає чим платити за комуналку», –  підкреслив керівник обласної організації РПЛ.Навесні Уряд штучно зменшив соціальні норми споживання газу та електроенергії, а також квадратуру житла. Внаслідок цього 3 мільйони українців залишилися без субсидій.

«Серед цієї кількості людей – найбідніші українці.  І волиняни в тому числі. Про це говорив під час візиту на Волинь народний депутат України Андрій Лозовий. Звичайні волинські пенсіонери підходили  до Андрія Сергійовича  і розповідали йому, в якій скрутній ситуації опинились. Аби зекономити, багато людей відключають газ, переходять на дрова або переїжджають жити з хати до крихітної літньої кухні. Стареньким не вистачає грошей на ліки та продукти, а тут ще й субсидій позбавляють. Така ситуація в Луцьку, штурмують управління соціального захисту громадяни в Рожищах, Ковелі, Турійську, інших райцентрах Волині. Проте чим можуть зарадити землякам рядові управлінці, які виконують рішення, які їм спускають зверху»,- зазначив Володимир Кравценюк.

«Українцям потрібні не субсидії, а достойна зарплата і достойна пенсія, щоб не побиратися,  як бомжі за тими субсидіями!  Рівень мінімальної зарплати, як вимагає РПЛ, має бути не нижчим 6000 гривень. Так само потрібно перерахувати і пенсії. Зокрема, чорнобильцям та колгоспникам. Тоді люди не домагатимуться субсидій», – наголосив  Андрій Лозовий.

Володимир Кравценюк підсумував, шо Лідер РПЛ та  його команда  обов’язково доб’ється  від Уряду відміни рішення про зменшення соціальних норм, яке прийняте на догоду МВФ.Довідково: в  поданому Урядом проекті державного бюджету на 2019 рік на виплату комунальних субсидій передбачено 55,1 млрд. грн. Це майже на 16 млрд. грн. менше, ніж закладено на поточний рік. Цієї економії влада планує досягти за рахунок найбідніших українців, яких буде позбавлено права на отримання субсидій після так званої “верифікації субсидіантів”.