Олег Ляшко: Уряд робить медичну реформу не для українців, а для МВФ!

Олег Ляшко: Уряд робить медичну реформу не для українців, а для МВФ!

У результаті урядової медичної реформи, як мінімум, половина лікарів залишаться без роботи, а більшість українців – без медичної допомоги. Повідомляє сайт Радикальної партії Олега Ляшка. На цьому наголосив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко під час зустрічі із колективом Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського. Політик розповів, чому його команда проти нововведень від уряду в медичній сфері.
Реформа,медична допомога

«Влада всі свої проблеми перекладає на кишені українців. Люди, які прийдуть у лікарні, повинні будуть заплатити за все самі. А де їм взяти гроші – зокрема, пенсіонерам, малозабезпеченим, дітям-сиротам, людям з інвалідністю? Медична реформа повинна забезпечувати доступність і якість послуг. Проте медреформа від уряду цієї мети не переслідує», – наголосив Ляшко. Обурює народного депутата і те, що влада не порадилась із тими, для кого робиться медреформа. «Чому влада, коли робить медичну реформу, не йде по колективах та не розказує людям, якими будуть результати цієї реформи? Тому, що уряд робить цю реформу не для українців, а на догоду МВФ, і мета її – скорочення медзакладів по селах та районах. У підсумку, жінкам доведеться їхати народжувати до райцентрів за 200 км. А що робити тій старенькій бабусі, яка і 50 метрів не пройде по селу, чи тим, кому терміново потрібна допомога?», – висловив невдоволення лідер РПЛ.
Реформа, медична допомога

Замість антиукраїнських урядових ініціатив команда Олега Ляшка пропонує запровадити добровільне та обов’язкове медичне страхування. На думку політика, це вирішить проблеми у медичній сфері. «Українці, які здатні заплатити 500 чи 1000 гривень страхування на місяць, хай офіційно платять. Вони знатимуть, що отримають медичну допомогу. І таких людей достатньо. А тих, хто не має коштів, повинна застрахувати держава. Це, наприклад, соціально вразливі категорії українців. Таких в Україні значно більше. Але уряд хоче «чесати всіх під одну гребінку»: хто має і хто не має грошей – хай платять!», – підкреслив народний депутат. Олег Ляшко запевнив медиків, що разом із своїми однодумцями робитиме все, аби не допустити ухвалення цього документу.

Прес-служба РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів