«В Горохові потужна команда, яка робить реальні справи для свого району» – Володимир Кравценюк

«В Горохові потужна команда, яка робить реальні справи для свого району» – Володимир Кравценюк

Керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк та його заступник  Віктор Прокопчук зустрілись з членами Горохівської районної організації РПЛ  та прихильниками нашої політичної сили.

Зустріч відбулась напередодні відкриття в райцентрі нового спортивного майданчика єврокласу. Важливо, що ініціатором його спорудження стали наші колеги з Горохівського міського та районного осередків партії. Допомогли всі: Лідер РПЛ Олег Ляшко, його заступник Андрій Лозовий та команда РПЛ на Волині. Аби місцева молодь гартувалась і мала здорове дозвілля.

«Горохівський район за Ляшка! Тут в нас потужна команда, яка робить реальні справи для свого району. Здається, для них немає неможливого. Люди це оцінюють і долучаються до нас: і словом, і ділом. А ще сьогодні в Горохові відкривають спортивний майданчик євро класу. Так, в районному центрі, не в Києві, не в Луцьку. І це стало можливим завдяки намаганням Лідера РПЛ  Олега Ляшка  та команди Радикальної партії. Місцеві депутати, обласні, у Верховній Раді, – всі разом працювали, вибивали з бюджетів гроші, щоб мрія горохівської молоді втілилася. Велике дякую Андрію Лозовому,  Юрію Ройку,  Віктору Прокопчуку та Віталію Клембі», – підкреслив керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів