Зустріч з журналістами та перший прийом громадян,- в місті Горохів працює партійний офіс РПЛ

Цього тижня в місті Горохів, в приймальні Радикальної партії Олега Ляшка, відбулись заходи, які організували місцеві партійці для жителів міста та населених пунктів Горохівського району.

В першому прийомі громадян та зустрічі з представниками місцевих ЗМІ взяли участь керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк, заступник керівника обласного партосередку Віктор Прокопчук, голова Горохівської  районної парторганізації РПЛ Віталій Клемба, голова Локачинської парторганізації РПЛ Михайло Українець, депутати Горохівської районної ради Марія Луць, Ганна Форманюк, Людмила Корсун, Юрій Обишук, Андрій Філат, депутати Горохівської міської ради Анатолій Клемба та Юрій Кутас, місцеві партійці та прихильники Радикальної партії.

«В  Горохові  офіс  Радикальної партії Олег Ляшко працює дуже активно! Сьогодні – зустріч для преси та перший офіційний прийом громадян. Дуже сподобалось і, надзвичайно приємно, що і сусідні райони переймають тут досвід.  Горохівський  район – рекордсмен по кількості місцевих депутатів, тому вимоги до них вищі, але справляються і мають ще амбіційніші плани. Місцеві жителі підтримують наш партосередок  та довіряють нашій політичній силі ще й тому, що депутати активно вирішують проблеми, які турбують земляків. Саме фракція РПЛ в Горохівській  райраді стала ініціаторами будівництва важливого соціального об’єкта – сучасного спортивного майданчика. Сьогодні аматорський спорт для молоді – це хороший стимул для  проведення здорового дозвілля, розвитку підприємницької ініціативи в своїй країні. Тому команда Радикальної партії на Волині зробить все для того,щоб це будівництво було завершене вчасно», – наголосив у своєму виступі керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.

Голова  Горохівського районного партосередку РПЛ Віталій Клемба зазначив, що в партійній приймальні раді бачити кожного відвідувача. Працівники вислухають, порадять, допоможуть кожному мешканцю Горохівського району. А найбільш активних прихильників залучатимуть до добрих справ районної партійної організації.

Партійний офіс Радикальної партії в місті Горохів знаходиться за адресою: вулиця Б. Хмельницького, 22, (2 поверх).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *