Центр комунікацій та добрих справ, – в місті Камінь-Каширський розпочав свою роботу партійний офіс РПЛ

Нещодавно  в цьому віддаленому волинському райцентрі  відбулось офіційне відкриття громадської приймальні Камінь-Каширської районної парторганізацій РПЛ. В заходах з нагоди відкриття нового офісу  взяли участь голова Камінь-Каширської районної парторганізації РПЛ Федір Мельницький, керівник  районного партофісу Олег Шумік , депутат Камінь-Каширської районної ради  Василь Смітюх, члени партії та активісти.

«Вітаю всіх жителів Камінь-Каширська з новим офісом РПЛ. З 2014 року в нас тут працює гарна команда на чолі з Федором Мельницьким, тепер її укріпили приймальнею, яка стане центром усіх добрих справ Радикальноі партії  в  Камінь-Каширському районі. Керівником приймальні є теж потужна людина, наш давній та вірний партієць Олег Шумік. Тут ми спілкуватимемось з громадянами, дієво реагуючи на вирішення їх запитів та проблем, надаватимемо консультації. Всіх запрошую  в наш новий офіс за адресою: м. Камінь-Каширський, вул. Шевченка, 14», – підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

Також керівник Камінь-Каширського районного партосередку РПЛ Федір Мельницький  вручив партійні квитки новим однопартійцям. Відвідувачі  громадської приймальні отримали  агітаційні листівки і партійну газету «Слово Ляшка. Волинь»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *