Допомогти людям вирішити їх соціальні проблеми,- в місті Ківерці запрацював партійний офіс Радикальної партії

Тридцятого травня в місті Ківерці відбулось відкриття нового офісу Радикальної партії для роботи з людьми. Працюватиме партійна приймальня на громадських засадах, головне завдання її працівників  –  активно співпрацювати з жителями міста Ківерці та  Ківерцівського району. В урочистій церемонії   відкриття  нового офісу РПЛ взяли участь керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк, заступник керівника обласного партосередку Віктор Прокопчук, депутати Волинської обласної ради від РПЛ Анатолій Грицюк та Юрій Ройко, керівник організаційного відділу Волинського облпартосередку Юрій Семчук, активісти та місцеві жителі.

«Світлі Ківерці. Світлий новий офіс Радикальної партії, і – найкращі люди. Дуже люблю це місто і надіюсь, що тут завжди буде так багато людей. Вітаю нашу команду в Ківерцівському районі з офіційним відкриттям. Успіхів, натхнення та нових перемог»,- зазначив в своєму виступі Володимир Кравценюк.

Керівник РПЛ на Волині підкреслив, що рейтинг Радикальної партії на Ківерцівщині –високий, бо люди дуже добре оцінюють добрі справи , які роблять  для Ківерцівської громади депутати обласної ради  від партії Анатолій Грицюк та Юрій Ройко . Завдяки їх зусиллям, вдалось вирішити чимало пекучих соціальних проблем в багатьох населених пунктах Ківерцівщини, зокрема, в селищі Цумань та селі Жидичин, активізувати роботу сільських  партосередків.

«Наш  партійний  офіс  працює для людей. Завжди раді відвідувачам, особливо тим, які розуміють чого досягла і добивається Радикальна партія та її Лідер Олег Ляшко  у Парламенті та на місцях. Це ті важливі соціальні законопроекти, завдяки яким лозунг  партії: «Українцям – роботу і гідне життя» стане реальністю для всіх нас»,- підсумував керівник партійного офісу Анатолій Грицюк.

Партійний офіс Радикальної партії в місті Ківерці знаходиться за адресою: вулиця Шевченка, 5.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *