В комунікаціях з людьми – так працює РПЛ на Волині

Команда Радикальної партії в області розбудовується. Партійна організація в місті Камінь-Каширський та селах району зростає завдяки місцевим жителям з активною життєвою позицією.

«Колеги з Камінь-Каширського  разом з керівником партійного офісу Олегом Шуміком нещодавно  спілкувались з різними за віком жителями – місцевими прихильниками. Вийшли на вулиці міста з газетою «Слово Ляшка», зайшли в торгові точки, офіси, розповіли  про гарні справи, які планують зробити для місцевої  громади. Люди слухають, ставлять питання, отримують відповіді. Також відвідувачі приходять до громадської приймальні, де спілкуються з її працівниками, отримують  листівки та газети. Так, в постійних комунікаціях з людьми, це – інколи непрості діалоги, дискусії, вміння почути співрозмовника, переконати і донести йому свою позицію – працює наша команда. Саме тому волиняни з активною життєвою позицією поповнюють районний осередок, бо бачать перші результати спільної роботи і нові можливості, коли проблему можна вирішити разом», – підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«Добрі справи гуртують і об’єднують – в цьому переконані мої земляки, які  входять до наших первинок в селах. Вони знають про суспільно-корисну роботу команди Радикальної партії на Волині,спрямовану на добробут і розвиток нашого краю. І хочуть бути її учасниками. Ось зараз написали заяви на вступ в РПЛ активісти з навколишніх населених пунктів Нові Червища, Городок, Видерта. Загалом, в липні п’ятдесят жителів Камінь-Каширського району поповнили нашу організацію. Тому й надалі плануватимемо акції, до яких залучатимемо соціально-активних мешканців», – підсумував Олег Шумік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *