Володимир Кравценюк: «Беззастережно підтримую Лідера в боротьбі за доступні ліки!»

Олег Ляшко та команда  РПЛ мають  власний план відновлення справедливості в медицині та зниження ціни на ліки і вимагають від Уряду взяти його до виконання.

Зокрема, йдеться про наступне: розширити перелік безкоштовних ліків за рахунок антибіотиків та онкологічних препаратів, збільшити фінансування урядової програми «Доступні ліки» удвічі – до 2 млрд. гривень замість 1 млрд. гривень, який запропонував Уряд у проекті державного бюджету-2019, негайно ухвалити законопроект РПЛ про кримінальну відповідальність за підробку лікарських засобів.

«Ми вибили з бюджету 1 мільярд гривень на «Доступні ліки» у цьому році. Добиваємось, щоб у наступному році було передбачено 2 мільярди гривень. Важливо, щоб у цій програмі були передбачені ліки для хворих на онкологію», – таке бачення в формуванні бюджету у Олегя Ляшка.

Про те, що Радикальна партія справедливо вимагає контролю за цінами на медичні препарати та відстоює інтереси звичайних громадян в боротьбі за доступні ліки, наголосив в коментарі для журналістів телеканалу Сфера-ТВ  керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.

 

Проти того, що говорить Ляшко про ліки, може бути тільки фармацевтична мафія«В своїх вимогах Олег Ляшко керується інтересами людей, в тому числі, і волинян. Радикальна партія говорить те, що говорять люди. Проти того, що говорить Ляшко про ліки, може бути тільки фармацевтична мафія. Чому? Тому що кожен волинян заходить в аптеку і дивиться  чудні речі. Він бачить ціни. Він бачить різні бренди, але, насправді, це один і той самий препарат», – підкреслив голова обласного осередку РПЛ.

Володимир  Кравценюк зазначає, що наша політична сила має досвід  у вирішенні проблем в сфері забезпечення медикаментами. І нові пропозиції – це лише послідовне продовження діючої програми.

 

Програма працює! Люди отримують безкоштовні ліки

«Радикальна партія і Олег Валерійович зробили цю програму реальною. Вибили в бюджеті на це мільярд гривень. І зараз кажуть: це працює. Люди отримують безкоштовні ліки. Давайте розширимо цю програму»,- підсумував Володимир Кравценюк.