В Луцькому районі відбулася посвята у козачата (ФОТО)

13 жовтня 2017 року голова РПЛ Луцького району Олександра Лисак відвідала неймовірне дійство – посвяту у козачата. Посвячені були учні загальноосвітньої школи у с. Садові, на базі якої декілька років тому була створена Садівська козацька республіка. Посвята була приурочена до знаменних для України свят – Дня козацтва та свята Покрови. Кандидати в козачата після річного вишколу з успіхом пройшли випробування на коні з шаблею на звитягу, прийняли присягу і отримали атестати про вступ до лав козацтва. Таким чином, цього року у Садівській козацкій республіці стало більше на 12 козачат.

 

Олександра Лисак привітала козачат і педагогічний колектив, який відроджує і плекає козацькі традицій, і вручила подарунки від Радикальної партії: «Ви робите неймовірну справу! Ми маємо пам’ятати свою історію і передавати її з покоління в покоління. Сьогодні ви стали козачатами, будьте гідними продовжувачами козацької слави, вивчайте і пам’ятайте історію свого роду і нашого краю. Нехай з вами завжди будуть бойовий дух і завзяття славних волинських гетьманів, віра, воля і козацьке братерство!»

Кожний курінь взяв обіцянку: впродовж року вивчати і систематизувати походження козацьких прізвищ Луцького району, особливості козацького одягу, традиції козацької кухні та прислів’я про січ.

Прес-служба Радикальної партії Волині

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *