В Луцьку РПЛ визначила пріоритети в роботі на друге півріччя

В Луцьку РПЛ визначила пріоритети в роботі на друге півріччя

Нові благодійні та соціальні проекти, план радикальної роботи на друге півріччя поточного року обговорили місцеві радикали на розширеному засіданні бюро Луцької міської організації РПЛ. В заході брали участь виконуючий обов’язки голови Волинської територіальної організації РПЛ Володимир Кравценюк, голова депутатської фракції РПЛ у Волиньраді Юрій Ройко, а також в.о. керівника луцької міської організації РПЛ  Андрій Токаренко, місцеві партійці та активісти.Луцьк, Волоимир Кравценюк, РПЛ, Андрій Токаренко

«Луцька  радикальна організація має потужні резерви, вміє швидко мобілізуватись і робити гарні справи. Хочу подякувати всім, хто долучився до благодійного проекту, який відбувся минулої п’ятниці, зігрів нашою турботою і увагою вихованців ДНЗ №28, які мають особливі потреби, – відмітив у своєму виступі Володимир Кравценюк, – Але ваш партійний осередок має постійно збільшуватись. Як? З числа тих людей, які мають активну громадянську позицію і які серцем підтримують ідеї нашого Лідера. Їх стає щораз більше, адже українці розуміють, що саме  Олег Ляшко говорить правду, якою б гіркою вона не була. І що тільки цей відомий національний політик зі своєю реформаторською командою пропонує співгромадянам виважену національну політику економічного зростання і добробуту.
Луцьк, Володимир Кравценюк, РПЛ, Андрій Токаренко

Свої пропозиції та думки висловили керівник луцького осередку РПЛ Андрій Токаренко, депутат облради від РПЛ Юрій Ройко та інші присутні.

«Ми –  ініціативна молода команда. Маємо цікаві ідеї і знаємо як їх реалізувати. Лише потрібно більш відкрито комунікувати між собою, не боятись труднощів, бо разом їх легко подолати і йти вперед, щоб донести радикальну правду нашим городянам і запропонувати їм працювати на розвиток нашого осередку, рідного міста, країни, партії», – підсумував свій виступ  в. о. голови Луцької міської організації РПЛ  Андрій Токаренко.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів