В Луцьку РПЛ визначила пріоритети в роботі на друге півріччя

Луцьк, Володимир Кравценюк, РПЛ, Андрій Токаренко

Нові благодійні та соціальні проекти, план радикальної роботи на друге півріччя поточного року обговорили місцеві радикали на розширеному засіданні бюро Луцької міської організації РПЛ. В заході брали участь виконуючий обов’язки голови Волинської територіальної організації РПЛ Володимир Кравценюк, голова депутатської фракції РПЛ у Волиньраді Юрій Ройко, а також в.о. керівника луцької міської організації РПЛ  Андрій Токаренко, місцеві партійці та активісти.Луцьк, Волоимир Кравценюк, РПЛ, Андрій Токаренко

«Луцька  радикальна організація має потужні резерви, вміє швидко мобілізуватись і робити гарні справи. Хочу подякувати всім, хто долучився до благодійного проекту, який відбувся минулої п’ятниці, зігрів нашою турботою і увагою вихованців ДНЗ №28, які мають особливі потреби, – відмітив у своєму виступі Володимир Кравценюк, – Але ваш партійний осередок має постійно збільшуватись. Як? З числа тих людей, які мають активну громадянську позицію і які серцем підтримують ідеї нашого Лідера. Їх стає щораз більше, адже українці розуміють, що саме  Олег Ляшко говорить правду, якою б гіркою вона не була. І що тільки цей відомий національний політик зі своєю реформаторською командою пропонує співгромадянам виважену національну політику економічного зростання і добробуту.
Луцьк, Володимир Кравценюк, РПЛ, Андрій Токаренко

Свої пропозиції та думки висловили керівник луцького осередку РПЛ Андрій Токаренко, депутат облради від РПЛ Юрій Ройко та інші присутні.

«Ми –  ініціативна молода команда. Маємо цікаві ідеї і знаємо як їх реалізувати. Лише потрібно більш відкрито комунікувати між собою, не боятись труднощів, бо разом їх легко подолати і йти вперед, щоб донести радикальну правду нашим городянам і запропонувати їм працювати на розвиток нашого осередку, рідного міста, країни, партії», – підсумував свій виступ  в. о. голови Луцької міської організації РПЛ  Андрій Токаренко.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ