В центрі віддаленого волинського райцентру відкрився ще один партійний офіс РПЛ

25 травня в місті Любешові відбулось відкриття громадської приймальні Любешівської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка. Офіс розташований за адресою: м. Любешів, вул. Незалежності 72/2. В новий партійний офіс, який очолює Сергій Степанович Поліщук, прийшли активісти осередку, а також жителі Любешова та навколишніх сіл.

«В Любешові найавтентичніший офіс РПЛ! Дуже радий отримувати з районів такі фотографії. Для людей наші офіси – це точка координації та збору для обговорення ідей, планів. Саме тут діляться болем, проблемами та – навпаки святкують радість. Ми маємо давати приклад людям, якими будуть державні сервіси та послуги при народному Президентові Олегу Ляшку. Зустріти людину, зрозуміти її проблеми і допомогти», –  розповів про захід керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

Про те, що потрібно вдосконалити агітаційну роботу з місцевими прихильниками Радикальної партії наголосив під час зустрічі з активом голова Любешівської районної партійної організації РПЛ Сергій Поліщук.

«Жителі нашого Любешівського району підтримують Олега Ляшка, бо він один з небагатьох політиків, який відстоює проблеми нашого села, фермерів та звичайних селян.  І робить все, аби їх вирішити. Останній законопроект Лідера партії, який підтриманий Верховною Радою – про заборону пальмової олії у харчових продуктах сприятиме відродженню тваринництва по всій Україні, зміцненню фермерства на селі. Саме тому в своєму краї маємо бути активними, об’єднуватись  під егідою Радикальної партії і змінювати своє життя на краще»,- підсумував Сергій Поліщук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *