В Любомльській ОТГ вже працює фракція Радикальної партії

В Любомльській  ОТГ вже працює  фракція Радикальної партії

11 липня 2018 р. відбулась чергова сесія Любомльської об’єднаної територіальної громади. На засіданні цього органу місцевого самоврядування  озвучено подання про створення  фракції Радикальної партії Олега Ляшка, яку очолив депутат  Антон Фурманюк.  До  фракції  увійшов ще один  депутат від нашої політичної сили  Володимир Зламанюк.
«Вітаю команду Радикальної партії Олега Ляшка зі створенням фракції РПЛ в Любомльській ОТГ. Бажаю успішної роботи її керівнику Антону Фурманюку та всім нашим партійцям – тільки вперед, тільки до перемоги. Разом ми сила!», – підкреслив   Володимир Кравценюк.

Керівник Радикальної партії на Волині зазначив, що депутати  нової фракції  в Любомльській ОТГ добре обізнані з соціальними проблемами місцевої громади. І націлені реалізувати якнайбільше добрих справ для земляків. Потурбуватись про облаштування місцевих доріг, достатнє фінансування місцевих шкіл та садочків, створення умов для розвитку малого бізнесу і фермерства, – ось далеко неповний перелік потрібних справ. Реформа децентралізації впроваджується для того, щоб громада таки стала реальним господарем на своїй території, а люди стали жити краще.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів