В Любомльській приймальні РПЛ вже побувало дві сотні відвідувачів

За неповних чотири місяці роботи в громадській приймальні Любомльського офісу РПЛ побувало дві сотні відвідувачів –мешканців райцентру та навколишніх сіл. Про це поінформував керівника Радикальної партії на Волині Володимира Кравценюка та  його заступника Віктора Прокопчука  голова Любомльської районної організації  партії Валерій Фурманюк.

«Ці показники свідчать про те, що  гарантовану соціальну захищеність та довіру жителі   району визнають за нашою політичною силою. Переконливим аргументом нашої діяльності є ще й те, що в  місті Любомль  сформована міцна партійна команда. Обрані депутати в органах місцевого самоврядування, які реально допомагають своїм землякам вирішити ті чи інші соціальні проблеми. Зараз наші колеги працюють над тим, як допомогти новоселам – жителям нових вулиць райцентру підключитись до ліній електромереж. Виділяється земля під забудову, погоджуються проекти, а будівництво трансформаторних підстанцій  чиновники перекладають на плечі забудовників. Людям болить ця складна проблема, зокрема, відстороненість енергетичного монополіста – Волиньобленерго.  І таких наболілих питань, над якими працюють і які вирішують депутати  різних рівнів нашої політичної сили, є багато.  Для нас важливі щоденні комунікації , відкритий діалог з мешканцями міста та населених пунктів району. Нагадую відвідувачам адресу нашої громадської приймальні: м. Любомль, вулиця Ярослава Мудрого,13, другий поверх»,- наголосив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

Своїми пропозиціями щодо вдосконалення роботи  громадської приймальні партії в місті Любомль поділився з колегами заступник керівника Радикальної партії на Волині Віктор Прокопчук.

«Люди приходять до нас за допомогою і підтримкою. Зустріти, вислухати, зрозуміти і допомогти – це головний пріоритет в роботі і для депутатів, і для працівників кожного офісу в райцентрі. В Любомльській команді працюють досвідчені партійці, на рахунку яких чимало добрих справ. Згадую, віддалене село Зачернеччя. Там є шкільний духовий оркестр. На його концерт приїхав Валерій Фурманюк разом з активістами партії. Привітав педагогів, вручив посильну матеріальну допомогу. Підтримав молоді таланти. Тепер там працює наш осередок, сільські активісти так само роблять добрі справи для громади.  Так формується авторитет і визнання команди Радикальної партії на Волині»,- підсумував Віктор Прокопчук.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *