«Успіхів і гарного старту!» – в місті Володимир-Волинському відкрився новий офіс РПЛ

П’ятнадцятого червня  в місті Володимирі-Волинському   відбулось відкриття громадської приймальні Володимир-Волинської  міськрайонної організації Радикальної партії Олега Ляшка. В новий партійний офіс, який працює на громадських засадах і який очолює новий керівник Дмитро Юзвенко, прийшли активісти організації, а також нові  прихильники Радикальної партії, які  проживають в Володимирі та навколишніх населених пунктах.

«Вітання всім жителям Володимир-Волинського району та славного міста Володимир-Волинського!Сьогодні тут відкрили  новий партійний  офіс Радикальної партії Олега Ляшка.Керівник  громадської  приймальні Дмитро Юзвенко   – молода та амбітна людина, яка, впевнений, виведе нашу організацію на якісно новий рівень допомоги людям та зробить масу добрих справ. Успіхів і гарного старту!» »,- розповів про захід керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

« Партійний офіс Радикальної партії  стане потужним центром агітаційної роботи  нашої організації і  об’єднає навколо себе наших нових  однодумців. На Володимирщині їх є багато»,- підсумував під час зустрічі з місцевими партійцями  Дмитро Юзвенко.

Партійний офіс Радикальної партії в місті Володимир-Волинський знаходиться за адресою: вул. Ковельська, 42, 4поверх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *