В райцентрі Маневичі відбувся тренінг для партійців РПЛ

В райцентрі Маневичі відбувся тренінг для партійців РПЛ

Тренінговий центр Волині  продовжує новий етап навчань для партійців та активістів Радикальної партії. Двадцять третього червня навчальний тренінг-семінар для місцевих партійців та активістів партії відбувся в райцентрі Маневичі.
В навчальному семінарі взяли участь керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк, заступник керівника Віктор Прокопчук, керівник тренінгового відділу РПЛ на Волині Надія Єршова та керівник фракції  РПЛ у Волиньоблраді Юрій Ройко.«500 кілометрів за день по Волині – це чудово, якщо це зустрічі з людьми в районах. Луцьк – Колки – Маневичі – Любешів – це потужні гарні організації Радикальної партії. Проводимо тренінг, розповідаємо однопартійцям, що потрібно зробити для формування первинок в кожному селі. Тренери команди Радкальної партії на Волині активно взялись за зміцнення первинних організацій РПЛ, які входять до наших районних осередків. В поліських районах Волині, зокрема, в Маневицькому районі є багато наших прихильників. Вони – основа  нашої майбутньої команди підтримки народного Президента Олега Ляшка. Своє право на роботу і гідне життя вони готові активно захищати разом з нами», – підкреслив Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.«В Маневичах ми розповідали про первинки, комунікації і добрі справи, які можемо реалізувати разом. Люди надзвичайно щирі, допитливі і дуже тепла атмосфера.  Місцевих активістів – справжніх господарів землі. Всі разом працюємо на результат», – наголосила керівник тренінгового відділу РПЛ на Волині Надія Єршова .

Організатори тренінгу відповіли на запитання  партійців Маневицького осередку РПЛ,говорили, як  використовувати на заходах агітаційні матеріали та партійну газету «Слово Ляшка. Волинь» , спілкуватись з відвідувачами та готувати партійні заходи.

Важливо, що в  процесі навчань були задіяні всі його учасники, які спілкувались, дискутували, мали можливість висловити свої думки і отримали чимало нових вражень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів