В райцентрі Маневичі відкрився новий офіс РПЛ

Минулого тижня відбулось відкриття громадської приймальні Маневичівської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка. В новий партійний офіс, який працює на громадських засадах і який очолює Василь Степанович Ковальчук, прийшли активісти осередку, а також жителі міста та навколишніх  населених пунктів.

«Запрошую всіх жителів Маневич та району в новий офіс Радикальної партії. Тут – нова команда молодих професіоналів. Саме вони побудують гарну партійну організацію та працюватимуть на благо людей.  Переконаний, що тут завжди  збиратимуться не лише партійці, але й прихильники нашої партії. Наші  колеги знають, що головне їх завдання  – налагодити дієві комунікації з місцевими жителями. Почути їх проблеми, зрозуміти, чим живуть їх земляки в Маневицькому районі. Хочу наголосити, що Радикальна партія виступає за наступне: ліс  має годувати українців, а саме цей поліський район багатий лісами. Наша політична сила добилась продовження мораторію на вивіз необробленої деревини. Це стимулює розвиток деревообробки на Волині, створення нових робочих місць, надходження податків до місцевих бюджетів. Саме тому волиняни розуміють і підтримують  Лідера нашої партії Олега Ляшка. Наше завдання – залучити таких активістів до партійної діяльності. Знайти дієвих людей для депутатської роботи в нових ОТГ»,- поділився планами на майбутнє керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

Важливо, що голова Маневичівської  районної партійної організації РПЛ Василь Ковальчук проінформував однопартійців та відвідувачів про роботу команди Радикальної партії на Волині. Всі присутні отримали агітаційну продукцію та  партійну газету «Слово Ляшка.Волинь».

Партійний офіс Радикальної партії в місті Маневичі знаходиться за адресою: вул.100-річчя Маневич, 2.

 

1 thought on “В райцентрі Маневичі відкрився новий офіс РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *