Працюємо єдиною командою! – В райцентрі Шацьк відкрився партійний офіс РПЛ

В селищі Шацьк відбулось офіційне відкриття громадської приймальні районної організації Радикальної партії Олега Ляшка. В новий офіс, який очолює Тетяна Зуб, прийшли місцеві партійці, жителі селища та населених пунктів району.

«Ще один офіс РПЛ активно працює на теренах нашої області – в селищі Шацьк. Тут  команда наших колег і прихильників, згуртувала яку Тетяна Сидорівна Зуб. Зі своїми ідеями, пропозиціями, проблемами прийдуть сюди місцеві мешканці. Ми активно спілкуємося з ними під час зустрічей та тренінгів, які відбуваються в кожному місті та селищі Волині. Пропонуємо допомогу нашої згуртованої команди. Працюймо разом з нами, станьмо ініціаторами добрих справ в Шацькому районі!»,- закликав керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«Запрошуємо всіх бажаючих до нашої приймальні з ідеями, пропозиціями і критикою. Впевнені, наша команда працюватиме дружно і ефективно, щоб досягнути високого результату і бути корисними машканцям нашого краю»,- підсумувала керівник Шацького  офісу РПЛ.

Адреса приймальні в смт. Шацьк: вул. Шковороди, 29 в

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *