Вислухати, зрозуміти, допомогти – в райцентрі Стара Вижівка відкрилась громадська приймальня РПЛ

Нещодавно в Старовижівському районі відбулось офіційне відкриття нового офісу Радикальної партії для роботи з людьми. Головне завдання працівників приймальні –  активно співпрацювати з жителями селища Стара Вижівка та населених пунктів району.

«Наша команда вкотре організаційно зміцнилась – запрацювала громадська приймальня Радикальної партії ще в одному поліському райцентрі – Стара Вижівка. Небайдужих місцевих жителів, громадських активістів, які хочуть долучитись до добрих справ місцевого осередку, мають свої ідеї та пропозиції – запрошуємо до нашого партійного офісу. Тут вас вислухають, зрозуміють і  підтримають. При бажанні, зможете реалізувати свої  проекти і долучитись до нашої команди», – зазначив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«Ми завжди раді бачити в нашій приймальні прихильників Радикальної партії, однодумців нашого Лідера. Він – один з небагатьох відповідальних політиків, який разом з командою добивається затвердження важливих соціальних законопроектів. Активніше об’єднуймось  навколо РПЛ та Олега Ляшка, щоб  мати  роботу, гідну оплату за неї, жити  заможно в своїй країні»,- підсумував голова Старовижівського офісу РПЛ  Володимир Лабнюк.

Адреса приймальні в смт. Стара Вижівка: вул. Незалежності, 48, другий поверх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *