В урочистостях до Дня Державного прапора взяли участь представники Молодіжного Крила РПЛ на Волині

В урочистостях до Дня  Державного прапора взяли участь представники Молодіжного Крила РПЛ на Волині

Двадцять третього серпня цього року на площі поряд з Луцькою міською радою відбулись урочистості з нагоди Дня Державного прапора України. Тут також були присутні і представники Молодіжного Крила Радикальної партії на Волині. Разом з молоддю   та городянами у вишиванках хвилюючі миттєвості цього заходу  спостерігав і голова Молодіжного Крила РПЛ на Волині Юрій Семчук, який увійшов до складу Молодіжної ради Луцька.
«День Державного прапора – свято справжніх патріотів. Городяни у вишиванках, присутні навіть гості – учасники  міжнародного фестивалю «Поліське літо з фольклором». Гості тримали прапори своїх країн. Всіх присутніх єднає наш  синьо-жовтий стяг, який розгортають головною вулицею Луцька. Це – оберіг всіх українців. Він наповнює наші серця почуттями патріотизму, любові до Батьківщини та гордістю за наш народ», – підкреслив керівник Радикальної партії на Волині  Володимир Кравценюк.
«На цьому святі зійшлись представники двох поколінь – наші Герої, воїни Української Повстанської Армії, яка зародилась на Волині і  ми – національно свідома молодь. Для них  – український прапор  – це справжня святиня, він спонукав їх на подвиги заради нашої Незалежності. Вчимось у них саме так палко і гаряче любити свою землю», – підсумував Юрій Семчук.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів