Василь Амельченко: «Люди підтримають на виборах Народного Президента Олега Ляшка, бо пам’ятають добрі справи, які він зробив»

Василь Амельченко: «Люди підтримають на виборах  Народного Президента Олега Ляшка, бо пам’ятають добрі справи, які він зробив»

Минулої п’ятниці обласний центр Волині відвідав народний депутат від РПЛ Василь Амельченко. Перший заступник голови бюджетного комітету Верховної Ради України разом з колегами взяв  участь у виїзному засіданні комітету, яке відбулось у Волинській облдержадміністрації.
Також Василь Амельченко зустрівся з членами бюро Волинської обласної партійної організації РПЛ і виступив в ефірі місцевого телеканалу «Сфера –ТВ».«Прийшов молодий, перспективний керівник – і кількість нових осередків РПЛ на Волині вагомо збільшилась»

«Зворотній зв’язок  в партії ніхто не відміняв. Хоч графік роботи бюджетного комітету надзвичайно щільний і  зустріч подібного  формату в Луцьку відбулась вперше, я не міг не заїхати до нашої волинської команди,- такими словами розпочав свою зустріч Василь Васильович.–  На старті – побудова сильної організації. Волиняни підтримують Лідера і коли вони запитають, що думає Олег Ляшко з приводу тої чи іншої проблеми, ви – справжні ляшківці – повинні детально про це розповісти».

Народний депутат від РПЛ в своєму виступі виділив найголовніше: зміцнити районні осередки, підібрати таких активних партійців, які відповідально працюватимуть з прихильниками партії. За його словами, десять – двадцять відсотків жителів області – електорат РПЛ.

«На кожній виборчій дільниці  має працювати первинка. Люди, які відповідально прийшли вибори нашими агітаторами, спостерігачами – це наші кандидати в депутати  до майбутніх ОТГ, на місцевих виборах. Разом маємо підібрати  претендентів на ці посади»,- підкреслив гість з Києва.Важливо, що під час телевізійного ефіру на телеканалі «Сфера- ТВ» перший заступник голови бюджетного комітету Верховної Ради України  належно оцінив роботу нового керівника Радикальної партії на Волині Володимира Кравценюка.

«Прийшов молодий, перспективний керівник – і кількість нових осередків РПЛ на Волині вагомо збільшилась. Вони  працюють. Люди переконані, що саме такі партійці  реально поліпшать соціальне благополуччя волинян»,- зазначив  Василь Амельченко.

«Спільна справа Радикальної партії і бюджетного комітету – добудувати  в Луцьку  перинатальний центр»Народний депутат проінформував  однопартійців про те, як проходило  виїзне  засідання бюджетного комітету Верховної Ради, яке рішення прийняли його учасники.

« Разом з колегами ми вивчали стан місцевого бюджету. Відбулась фахова розмова  щодо того, як вирішити найболючіші  проблеми області. Нагадаю, що минулого року соціальний транш  від РПЛ-  три мільйони гривень було перераховано обласній лікарні. Для  закупівлі нового обладнання. Воно вже служить волинянам, які знають, що саме так піклується про їх здоров’я Олег Ляшко. Саме тому люди підтримають Народного Президента Олега Ляшка, бо пам’ятають  всі добрі справи, які він зробив»,- розповів Василь Амельченко.«Цього разу, заслухавши всіх, хто звертався за коштами і підтримкою нашого комітету, я визначився на головному пріоритеті – добудові обласного перинатального центру. Вісімдесят мільйонів  гривень на нове обладнання  для  цієї установи може дозволити собі лише державний бюджет. На Волині  будівництво  центру не закінчене, тому потрібно допомогти. Як це ми зробили раніше в Чернівцях та в інших обласних центрах. Більше того, спільна справа Радикальної партії і бюджетного комітету – добудувати  в Луцьку цей важливий об’єкт. Я звертатимусь до Уряду і за це важливе для Волині рішення голосуватиме вся наша фракція,- продовжив Василь Васильович.

 Ще один хвилюючий момент із зустрічі запам’ятався всім присутнім. Народний депутат України від РПЛ по- батьківськи  щиро благословив на майбутню військову службу молодого офіцера, юриста Волинської обласної парторганізації  Андрія Решетилова, якого призивають до українського війська.
«Захищати свою Батьківщину – найбільш гідний вчинок для кожного молодого чоловіка. Щиро бажаю нашому молодому колезі успішної служби. Повернутись живим, успішно оволодіти новими знаннями, обрати військову кар’єру чи знайти себе, як хороший фахівець на юридичній роботі. В нашій рідній Україні.  За такими молодими і перспективними хлопцями – майбутнє. Ще інформую, що за Андрієм зберігається робоче місце в обласній партійній організації. То ж залюбки приймемо його після відбуття служби,- підсумував Василь Амельченко.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів