Вдвічі зменшені тарифи, «теплі кредити», енергомодернізація – план Олега Ляшка по наведенню порядку в ЖКГ

Лідер  РПЛ  бореться за те, щоб в Україні була справедлива ціна на газ, а витрати на комунальні платежі забирали не більше 15% від загального доходу української сім’ї. Політик  змусить владу навести порядок у цінах на комуналку та на газовому ринку, щоб припинити корупцію, за яку платить кожний українець. Разом з командою РПЛ він розробив  план зі зниження тарифів.План Олега Ляшка  по наведенню порядку в житлово-комунальному господарстві передбачає наступні кроки:

1) Провести позачергове засідання парламенту за участю президента, прем’єр-міністра, голів «Нафтогазу» і НКРЕКП з повним звітом щодо ситуації з тарифами на газ.

2) Накласти мораторій на зростання комунальних тарифів і скасувати рішення уряду від 19 жовтня про підвищення ціни на газ для побутових споживачів.

3) Підняти мінімальну зарплату і пенсію – до 6 тисяч грн. та – 3 тисяч грн.,відповідно, щоб люди не віддавали останнє за комунальні послуги.

4) Скасувати рішення уряду від 27 квітня, яке обмежує право 3 мільйонів українців на отримання субсидій, та повернути соціальну норму споживання газу 400 кубометрів на місяць. Щоб найменш забезпечені люди, які споживають газ економно, могли платити за нього вдвічі менше.

5) Вдвічі знизити тариф і встановити чесну ціну за кубометр газу у 3,50 грн. замість теперішніх 8,55 грн.

«Команда Радикальної партії  розробила ефективний план зі зниження тарифів. Він складається з кількох  важливих кроків:  найперше, необхідно ліквідувати неефективного державного монополіста-посередника  – НАК «Нафтогаз України», керівники якого самовільно виписують собі премії на десятки мільйонів доларів.  До 2021 року повністю відмовитися від імпортного газу за рахунок збільшення власного видобутку, якому сприяє запроваджена нами поправка до Податкового кодексу щодо двократного зменшення ренти на нові скважини. Провести масштабну енергомодернізацію комунального господарства: не менше 10% видатків на фінансування субсидій з державного бюджету мають виділятися на ремонт котелень, встановлення індивідуальних лічильників газу, утеплення житлових будинків, шкіл, лікарень і дитячих садків (законопроект №7234)» ,- підкреслив Олег Ляшко.

В результаті більше 2 мільйонів  українських родин отримають пільгові «теплі кредити» і зможуть суттєво зменшити свої комунальні платежі.

Важливо, що Олег Ляшко та  парламентська фракція РПЛ добились, щоб Верховна Рада перевірила, як українцям рахували «космічні» платіжки.