Відбулася незграбна спроба узурпувати фракцію Радикальної партії Олега Ляшка у Волинській обласній раді. – Юрій Ройко

Юрій Ройко повідомив на своїй сторінці в фейсбуці про те, що “відбулася незграбна спроба узурпувати фракцію Радикальної партії Олега Ляшка у Волинській обласній раді”:

“Сьогодні відбулася незграбна спроба узурпувати фракцію Радикальної партії Олега Ляшка у Волинській обласній раді.Група депутатів – Микола Буліга, В’ячеслав Богдан та Сергій Котюк без будь-яких попереджень і погоджень зі мною як головою фракції, керівництвом обласної парторганізації Олега Ляшка здійснили спробу звільнити мене з голови фракції і виключити з фракції Анатолія Грицюка.
Ця ситуація яскраво продемонструвала : хто є хто і кому служить.
На місцевих виборах 2015 року ці люди використали партійні прапори лише з однією ціллю – по партійних списках потрапити до обласної ради.
Це одна з недолугостей виборчого законодавства, коли висуванці, які не мають жодного відношення до партії, більше того є безпартійними, стають депутатами.
Як наслідок, ці люди обрані від Радикальної партії не приймали будь-якої участі в партійному житті.
Більше того, вони ніколи не приховували своєї відвертої співпраці з провладною фракцією БПП “Солідарність” у Волиньраді.

До речі, депутат Богдан із 21 сесійного засідання пропустив 8, а Котюк – 4.
Тому в мене та Анатолія Грицюка не було іншого виходу, як вийти з фракції, розформувати її задля того, щоб не дати можливості використовувати трибуну фракції Радикальної партії Олега Ляшка для підспівування і підтримки президенської партії.
Відносно Анатолія Грицюка. Він є кандидатом на голову Ківерцівської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка на виборах 23.12.2018 року.
Так звані, а тепер колишні колеги, а по суті прихвосні БПП, намагались використати цю ситуацію для дискредитації кандидата від Радикальної партії, який є єдиним і головним опонентом висуванцю, якого підтримує влада.
Не дозволю брудними руками і помислами ганьбити справу нашої партії – Радикальної партії Олега Ляшка.”

 


Сьогодні відбулася незграбна спроба узурпувати фракцію Радикальної партії Олега Ляшка у Волинській обласній раді.Група…

Publiée par Юрій Ройко sur Jeudi 20 décembre 2018