Відновлення сильної влади, добробут і права людини – на всеукраїнській нараді лідерів РПЛ виступив Олег Ляшко (відео)

Відновлення сильної влади, добробут і права  людини –  на всеукраїнській  нараді  лідерів РПЛ виступив Олег Ляшко (відео)

На форумі місцевих лідерів Радикальної партії, який наприкінці минулого тижня відбувся в Києві, виступив Лідер нашої політичної сили.  Олег Ляшко поділився з однопартійцями  пропозиціями  змін до Конституції  та власною  формулою успіху країни. Насамперед, це – зміни у виконавчій владі, кардинальне реформування політичної системи, план подолання бідності та відновлення  національної економіки.«Виконавчу владу має  очолити президент, а  парламент- контролювати його за допомогою Законів про імпічмент та тимчасових слідчих комісій»

Лідер РПЛ  розповів однопартійцям, що робитиме після обрання його президентом.
«Наші пропозиції до Конституції: ліквідація посади прем’єр-міністра, президент несе повну відповідальність за те, що відбувається в країні. Закони про імпічмент президента, і тимчасові слідчі комісії, щоб президент був підконтрольний і його можна було притягнути до відповідальності», – підкреслив  Олег Ляшко.

Також  політик  пропонує скоротити чисельність депутатів до 250 чоловік, кількість міністерств і комітетів, скасувати мажоритарну виборчу систему, зробити виборними посади суддів і прокурорів.«Олег Ляшко  каже, що новостворені органи НАБУ, САП, НАЗК повністю дублюють повноваження ГПУ, СБУ, МВС, займаються розборками між собою і  здійснюють тиск на опозиційні політичні сили. Ми всі чекаємо від силовиків,  які отримують космічні зарплати  з наших податків, що вони будуть ловити злочинців. І покажуть суспільству реальну боротьбу з корупцією. Так само маємо обрати нових і непідкупних суддів», – зазначив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк

«Прибрати боротьбу у владі – щоб вони боролись за робочі місця, зарплати і пенсії. А не за свої кишені»

Майбутній Президент знає, як посилити відповідальність можновладців. Щоб вони думали за людей, їх щоденні проблеми, а не за свої кишені. Потрібно обрати інших –  чесних, непідкупних. Представників команди Радикальної партії.

«Парламентське болото, парламентська республіка ..Де у нас ця парламентська республіка.?  Канцлери, прем’єри.. З кого питати? Їх по 100 разів потрібно заганяти в зал, щоб вони проголосували за важливі для суспільства закони. Коли ми слабі, коли в нашій країні хаос, анархія і безвідповідальність, ми ніколи не будемо сильними, ніколи не повернемо мир . Ми ніколи не звільнимо наші окуповані території», – підкреслив в своєму виступі  Олег Ляшко.

«Жорстока, але справедлива та відповідальна влада.  Лише наш Лідер та його потужна команда РПЛ зроблять нашу країну сильною.  Цей виступ довів, що Лідер  РПЛ  має реальне бачення майбутнього, власну формулу успіху.  В цьому переконались всі регіональні лідери. І це не підміняється другорядними фразами. Чи боротьбою за черговий переділ державної власності. Є чіткий план – це подолання бідності, збільшення добробуту українців, відновлення економіки, повернення заробітчан додому, припинення торгівлі землею, національними інтересами і сировиною, наведення ладу в країні, припинення хаосу, відновлення сильної влади і прав людини. Це сказала людина, яка має високий політичний рейтинг і яка зможе забезпечити співвітчизникам  справді гідне життя – народний президент Олег Ляшко», – підсумував  Володимир Кравценюк. Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів