Віктор Прокопчук провів робочу нараду з керівником Рожищенського осередку РПЛ Віктором Марюком

Віктор Прокопчук провів робочу нараду з керівником Рожищенського осередку РПЛ Віктором Марюком

31 серпня перший заступник голови Волинської ТО РПЛ Віктор Прокопчук провів робочу нараду з керівником Рожищенської районної організації РПЛ Віктором Марюком.

Віктор Прокопчук курує в обласному партійному осередку питання, пов’язані з партійним будівництвом та розбудовою районних і міських  організацій.Під час робочої зустрічі в місті Рожище були порушені такі важливі питання, як кількість активних партійців організації, їх вклад в розвиток організації та подальша розбудова партійних осередків в місті та селах Рожищенського району, залучення нових членів. Проаналізували діяльність депутатів, які представляють РПЛ  в органах місцевого самоврядування, ефективність їх роботи зі зверненнями та запитами сільських виборців. Важливими питаннями до обговорення стали майбутні вибори до об’єднаних громад Рожищенського району, кандидати на посади голів та депутатів ОТГ від Радикальної партії. В ході розмови акцентувалась увага на визначних датах району в 2017-2018 роках та було обговорено план актуальних партійних заходів, а також співпрацю з місцевими жителями, які мають активну суспільну позицію.

«Наш керівник Володимир Кравценюк поставив мені завдання: якнайшвидше проактивізувати діяльність районних та міських партійних осередків в області, провести наради з керівниками, розпланувати діяльність та активно готуватися до виборів ОТГ – прокоментував результати наради Віктор Прокопчук. – В кожному населеному пункті є люди, які активно підтримують ідеї Лідера Радикальної партії Олега Ляшка, зокрема, радикальну політику економічного зростання, є суспільно активними. Це – наш реальний резерв і майбутні кандидати на виборах в ОТГ.»Прес-служба Волинської ТО РПЛ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів