Віктор Прокопчук: «Наші кандидати відповідально представлятимуть партію в Зарічанській ОТГ»

Партія, осередок, вибори в ОТГ

Виконуючий обов’язки першого заступника  Радикальної партії Волині  Віктор Прокопчук здійснив  робочу поїздку у Володимир-Волинський район області.  В ході робочого засідання  він  спілкувався з однопартійцями та активістами  місцевої парторганізації.

На порядок денний робочої наради виносились  наступні  питання: відбір кандидатів на голову та кандидатів в депутати  до Зарічанської  сільської ОТГ. Також  обговорювалось збільшення кількості  партійців у місцевому осередку партії та  розбудова партійних первинок у населених пунктах Володимир – Волинського району.

«Я задоволений поїздкою,  адже до Зарічанської  сільської ОТГ ми висунули хороших кандидатів. Наші однопартійці достойно представлятимуть Радикальну партію в цій самоврядній громаді. Саме вони пояснять селянам, що об’єднані громади ефективно управлятимуть на своїй території. Вони вирішуватимуть наболілі соціальні проблеми, формуватимуть свій бюджет. А головне –  не будуть залежні від волі  чиновників з району чи області. Це – найголовніше в процесі децентралізації»,- підсумував Віктор Прокопчук.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *