Віктора Марюка обрано головою Рожищенського осередку РПЛ

Віктора Марюка обрано головою  Рожищенського осередку РПЛ

Минулої неділі в місті Рожище відбулась звітно-виборна конференція Рожищенської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка. В її роботі взяли  участь  керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк, заступник керівника Віктор Прокопчук та партійці, які представляли  первинки району.
Зі звітом про роботу організації перед делегатами та запрошеними виступив Віктор Марюк.  Обов’язки керівника осередку в районі Віктор Михайлович виконує не так давно, але за цей час разом з однодумцями він зробив багато хороших справ.  Найголовніше: за звітний період вдалось суттєво збільшити кількість активних партійців організації, створити 24 дієві первинки та покращити агітаційну роботу. Ще шість нових заявить про себе в Рожищенському районі вже найближчим часом. Важливо,що первинки працюють не тільки в місті Рожище ,але й і в найвіддаленіших селах району – Студинях, Навозі, Лукові,Квітневе. Там здійснюють добрі справи  наші колеги по партії, яких об’єднали ідеї Олега Ляшка.

Присутні на конференції делегати  обрали головою районної парторганізації Віктора Марюка та членів бюро – Миколу Огородніка, Віктора Книша, Вадима Конюха  та Зою Франчук.

«Вітаю Рожищенську районну організацію,  де, до речі, я отримав партквиток в первинці рідного села Копачівка, з обранням голови організації та бюро. Марюк Віктор Михайлович – керівник Рожищенської спілки інвалідів та активний партієць. Переконаний, саме такі люди з досвідом та великим списком реалізованих справ і мають ставати керівниками», – підкреслив   Володимир Кравценюк.Про роботу організації, а також  співпрацю  з місцевими жителями, які мають активну суспільну позицію і підтримують діяльність Радикальної партії  говорив в своєму виступі заступник керівника РПЛ на Волині Віктор Прокопчук .

«Цінність нашої команди – наші нові однопартійці. Первинну партійну організацію визначають особистості – люди дієві. Здатні повести за собою інших. Наше завдання – залучити їх до лав партії, разом хорошими справами завоювати довір’я громади. Аби в майбутньому, ставши депутатами від місцевих ОТГ,  вони  змогли вирішити наболілі соціальні запити земляків», –  підсумував  Віктор Прокопчук .Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів