Вітання до Дня народження Василя Коляди, голови фракції РПЛ в Торчинській ОТГ

Сімнадцятого січня відзначає свій День народження наш колега, голова  фракції Радикальної партії в Торчинській ОТГ Василь Коляда.

Команда Радикальної партії на Волині щиро вітає  Василя Васильовича з цим чудовим особистим святом.Найтепліші слова вітань адресує імениннику керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк:«Сьогодні день народження в  Василя Коляди – фельдшера, фермера, голови фракції  РПЛ в Торчинській ОТГ, чудового батька і мого хорошого друга. Василь, щастя тобі, радості, добра та успіхів! Нехай родина тобою гордиться ще більше, нових успіхів та вершин. Щиро радий, що ти з нами».

Однопартійці  теж бажають Василю Васильовичу козацького здоров’я та оптимізму, радості, сили та наснаги для нових звершень! Також  – дружньої підтримки  однодумців для реалізації  добрих справ та плідної праці задля того, аби відповідально і дієво представляти інтереси виборців в  Торчинській громаді.

Зичимо імениннику, двом його синочкам, всім членам цієї дружньої та працьовитої  родини миру, процвітання та купу всіляких гараздів: на благополуччя, сімейну злагоду, віру, любов та надію!