Вітання команди Радикальної партії на Волині до свята Весни – 8 Березня

Вітання команди Радикальної партії на Волині до свята Весни – 8 Березня

Команда Радикальної партії на Волині надсилає свої сердечні вітання чарівним волинянкам з нагоди чудового свята Весни, Любові та Краси  – 8 Березня!

Слова святкових побажань адресує жінкам керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.«В цей  святковий день вітаємо Вас з весною, наші найрідніші мами,  кохані, турботливі бабусі,  милі сестри і  доньки, близькі і рідні!  Впевненість в дні завтрашньому, підвищення соціальних стандартів – це запорука вашого гарного настрою. Наша політична сила зробить все, аби святковий настрій та оптимізм ніколи не залишали вас», – підкреслив Володимир Кравценюк.

Команда РПЛ на Волині шанує  чарівних волинянок за любов і мудрість, працелюбність і вірність, споконвічні святі почуття материнства і щирої любові до рідної землі.

І нехай цей березневий  день завжди дарує вам, наші дорогі,  тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів.

Щиро бажаємо вам усім міцного здоров’я, добра і впевненості у своїх силах, нев’янучої молодості, затишного родинного вогнища й  достатку, розуміння, поваги та вірності  ваших близьких!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів