Вітання Лідера Радикальної партії Олега Ляшка до Міжнародного дня захисту дітей

Вітання Лідера Радикальної партії Олега Ляшка до Міжнародного дня захисту дітей

Дітям – мирне небо!

У День захисту дітей хочу загадати лише одне бажання: щоб українські діти росли під мирним небом і не втрачали батьків на війні. Кожна дитина має рости в сім’ї.
Я сам 16 років життя провів в дитбудинках та інтернатах. Перечитав всі книжки в бібліотеках, багато вчився та працював. Всього у житті добився сам.

Я часто приїжджаю до своїх вихователів і дякую їм за те, що віддали мені частинку свого серця. Підтримую таких, як я, дітей з важкою долею. Хочу, щоб вони дивилися на мене і вірили, що в житті для них немає нічого неможливого.

Все роблю для того, щоб прості діти теж могли всього досягти у житті без волохатої руки, без блата та багатих батьків. Зокрема, мали можливість отримати професію, заробляти та годувати себе і свої сім’ї. Для цього вимагаю повернути державне фінансування профтехосвіти, яку отримують переважно діти з малозабезпечених сімей, сільські діти та сироти. Також вибиваю кошти на будівництво та ремонт дитсадків, шкіл, спортивних закладів. Щоб молодь не по генделиках тинялася, а навчалася та займалася спортом.Зроблю все, щоб змінити сумну статистику, згідно якої 50% молодих людей хочуть поїхати з країни. Діти – наше майбутнє, хочу, щоб вони мали перспективи в рідній країні, могли навчатися, працювати та отримувати гідні зарплати. Коли в українців будуть високі доходи – вони ніколи не кидатимуть своїх дітей.

Нехай ваші діти будуть щасливими! Це все, що нам, батькам, потрібно для щастя. Зроблю все для цього.

Ваш Олег Ляшко.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів