Володимир Кравенюк: « Разом подолаємо совкові бар’єри, якими суспільство відгородилось від людей з інвалідністю»

Володимир Кравенюк: « Разом подолаємо совкові бар’єри, якими суспільство відгородилось від людей з інвалідністю»

Інвалідність – не вирок долі! Під таким девізом 2 липня команда Радикальної партії на Волині, яку очолює Володимир Кравценюк та Юрій Федун, голова громадської організації «Громадська  взаємодія людей з інвалідністю», кандидат в народні депутати від Радикальної партії Олега Ляшка, представники місцевих ГО Волині, які відстоюють права людей з інвалідністю, підписали спільний Меморандум  про співпрацю.

Завдяки цьому документу, волинські партійці та громадські організації області стали партнерами та об’єднались в   благородному прагненні  зробити життя людей з інвалідністю кращим, озброївшись стратегією Олега Ляшка «Інтеграція». Спільно реалізувати не одну гарну справу та здолати совкові бар‘єри, якими суспільство відгородилося від людей з інвалідністю.

«Я дуже вражений цим заходом! Сьогодні – як одна команда! Вперше на захід приїхали партійці з найвідалених районів області!На запрошення Володимира Кравценюка та Волинської обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка, приймаю участь в урочистому підписанні регіонального Меморандума про спільну взаємодію та підтримку між територіальною організацією РПЛ та громадськими організаціями області. Нещодавно в Луцьку, за ініціативою Олега Ляшка та за активної участі народного депутата Андрія Лозового пройшов захід «Політичний діалог – крок у майбутнє!». Тоді ми домовилися, що на наступну зустріч буде підготовлений регіональний меморандум про взаємодію між громадськими організаціями Волині та територіальною організацією РПЛ Олега Ляшка.Одне задоволення співпрацювати в такій доброзичливій та конструктивній атмосфері. Важливо, що Стратегія Олега Ляшка «Інтеграція»  збирає довкола себе все більше прихильників, Всі, хто приєднується до команди однодумців вважають: все, що робиться для людей з інвалідністю та для ветеранів, завжди знайде підтримку в нашому суспільстві. Сьогодні Волинь, а завтра вся Україна»,- так тепло відгукнувся про цю подію ініціатор підписання меморандуму, людина непростої долі, а тепер активний захисник співвітчизників з інвалідністю Юрій Федун.

«Людям з інвалідністю потрібні наша повага, наш спільний захист, розуміння їх непростих проблем та дружня  взаємодія. Як представник Радикальної партії я почув сьогодні чимало нового для себе, як  і кожен учасник цього важливого заходу. Вдячний однопартійцям, представникам громадських організацій, які так багато роблять в цьому напрямку для наших земляків з інвалідністю  і сьогодні  тут разом з нами. Я згадую наш перший захід. Виступ  заступника Лідера РПЛ Андрія Лозового. Він говорив, що людина з інвалідністю потребує трішки більше турботи,трішки більше тепла. Достукатись у владні двері їй допоможуть депутати нашої фракції.  Ми так і робимо. Серед наших активних однопартійців майбутній депутат Луцької міськради  Юрій Новосад. Радикальна партія та її Лідер Олег Ляшко виступають за шанобливе ставлення до людей з інвалідністю. Їх потрібно розуміти і підтримувати, поважати і захищати»,- наголосив в своєму виступі керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.

За словами голови обласної організації РПЛ, парламентська фракція партії – єдина у Верховній Раді, яка має у своєму складі народного депутата, людину з ознаками інвалідності Юрія Шухевича.  Тому проблеми таких співгромадян для партійців  надзвичайно важливі.  Як і нові  соціальні ініціативи  команди РПЛ, які  вона буде просувати в новому парламенті.  Адже саме Олег Ляшко та РПЛ  вимагають збільшити рівень соціального захисту  людей з інвалідністю, та батьків, які їх доглядають, дарують їм своє тепло, свою любов.

«Не всі знають, що розмір державної допомоги по догляду за людиною з інвалідністю складає 200-300 гривень на місяць. Як на ці гроші жити? Саме тому Радикальна партія  планує  змінити розмір соціальної допомоги  для тих осіб, які доглядають своїх близьких родичів з інвалідністю – із честю несуть свій нелегкий життєвий хрест. Щоб ці люди за цю нелегку працю отримували  не таку мізерну суму, а мінімальну заробітну плату. І щоб їм зараховувався трудовий стаж. Адже вони з честю виконують свої обов’язки і держава повинна про це пам’ятати. Справа не в тому чи є пандус біля будинку, хоч це теж дуже потрібно. Ви не уявляєте, як непросто людині з інвалідністю розгорнути обгортку цукерки чи посмакувати шоколадкою. Чи просто обрізати собі нігті. Що звично здоровій людині, співвітчизнику з інвалідністю дається дуже важко. Тому так важливе толерантне та розуміюче ставлення  суспільства до таких людей. І дотримання поваги, взаємодії та захисту їх прав. Дякую за підтримку новим друзям та партнерам. Разом ми все зможемо»,- підсумував  кандидат в депутати від РПЛ Юрій Федун.

Радикальна партія подарувала надію віддаленому селу Липне на Ківерцівщині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів