Володимир Кравценюк: «Пенсіонерам потрібно не копійки кидати, а дати можливість гідно прожити старість»

Володимир Кравценюк: «Пенсіонерам потрібно не копійки кидати, а дати можливість гідно прожити старість»

Керівник Волинського осередку РПЛ Володимир Кравценюк прокоментував низку вимог до пакету пенсійних законопроектів та Бюджету-2018 року, які висунула Радикальна партія.

За словами Володимира Кравценюка, Радикальна партія наполягає на необхідності першочергового ухвалення тих законопроектів, які сприятимуть покращенню життя людей в найближчій перспективі – «тут і зараз». Насамперед, це стосується пакету пенсійних законопроектів та проекту бюджету на 2018 рік. Після гарячих дискусій з Урядом і профільним міністром, партія висунула низку вимог, реалізація яких дозволить радикально підвищити соціально-економічне становище українців  в перспективі кількох наступних місяців.«Хочу наголосити, що наш Лідер Олег Ляшко і фракція РПЛ у Верховній Раді перш за все пропонують збільшити прожитковий мінімум для непрацездатних осіб, які отримують мінімальну пенсію з 1 жовтня не на 5 відсотків, як пропонує Уряд, а на 15 відсотків, щоб пенсіонери отримали 180 гривень реальної доплати. Це вже певна сума грошей для стареньких, хоч і не достатня в теперішніх умовах. В результаті цього мінімальна пенсія складатиме 1508 гривень, – підкреслив Володимир Кравценюк. – Разом з тим Радикальна партія вимагає справедливо перерахувати пенсії для людей з  великим стажем і скасувати норму, яка зменшує виплати жінкам, що мають достатній трудовий стаж, але вийшли на пенсію в 55 років. Ці громадяни достойно працювали, чому вони мають потерпати від недосконалості теперішнього пенсійного законодавства?!»Також керівник Волинського осередку РПЛ розповів про новації від РПЛ до пакету пенсійних законопроектів, а саме це стосується норми про повернення зарахування навчання у вишах до трудового стажу. Також фракція Радикальної партії Олега Ляшка у Верховній Раді вимагає не підвищувати ЄСВ для робітників, які мають важкі умови праці (шахтарі, металурги, тощо), зарахувати пенсійний стаж підприємцям, які платили внески до пенсійного фонду незалежно від суми, та встановити інвалідам 2 та 3 груп пенсії на рівні прожиткового мінімуму.

«Українські пенсіонери своєю старанною працею заслужили достойну старість. Їм потрібно не копійки кидати, а дати можливість гідно прожити відведені роки життя. Саме тому Олег Ляшко постійно наполягає на підвищенні мінімальної зарплати для наших співвітчизників з нового року до 5000 тисяч гривень і кардинальному збільшенню доходів українців, які вже зараз мають легально заробляти на майбутню достойну пенсію, сплачуючи страхові відрахування, – підсумував керівник Волинської  облпарторганізації  Радикальної партії Олега Ляшка.Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів