Володимир Кравценюк відвідав Маневичі і Колки: «День Незалежності – це свято пам’яті про минулі покоління, що боролись за нашу державність» (ФОТО)

Володимир Кравценюк відвідав Маневичі і Колки: «День Незалежності – це свято пам’яті про минулі покоління, що боролись за нашу державність» (ФОТО)

Ці слова очільник Волинського обласного осередку радикалів Володимир Кравценюк виголосив на урочистостях з нагоди Незалежності України в селищі Колки Маневицького району Волині, де побував разом із заступником Віктором Прокопчуком, депутатами Волинської обласної ради Юрієм Ройком та Сергієм Котюком. Зустрічав їх Костянтин Давидюк, голова Маневицької районної організації Радикальної партії Олега Ляшка.
Варто наголосити, що в 1943 році саме в селищі Колки, що на Волині чотири місяці проіснувала славна Колківська Народна Республіка – частинка майбутньої незалежної України, якою управляли місцеві повстанці.

Володимир Кравценюк разом з колегами-радикалами поклали квіти до пам’ятного знака повстанцям Колківської  Народної Республіки.

Потім волинські радикали вирушили до смт Маневичі, де взяли участь в урочистих заходах, подивилися концерт, пограли з малечою в футбол та поспілкувалися з мешканцями міста та району.

«Ця земля скроплена кров’ю щирих патріотів, які хотіли волі і незалежності рідній країні. Вони перемогли ворогів своєю відвагою та силою духу, – наголосив  Володимир Кравценюк. –  Саме тому нашу націю не скорити, бо ми – їхні нащадки, і наші діти також знають, як гартувалась наша державність.  Вшановуючи пам’ять повстанців, мусимо дати обіцянку, що зробимо все, аби наша держава була могутньою та квітучою.»

Незважаючи на святковий привід для зустрічі, не оминули і важлив питання виборів ОТГ. До слова, Костянтин Давидюк, голова Маневицької районної організації Радикальної партії Олега Ляшка, братиме активну участь у виборах в якості кандидата.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів