Володимир Кравценюк: «Ми висуваємо достойних кандидатів до ОТГ Турійського та Старовижівського районів»

РПЛ, радикальна партія, Володимир Кравценюк, Волинь, осередок, область

Керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк продовжує робочі поїздки областю. Разом із заступником Віктором Прокопчуком він відвідав Турійський та Старовижівский райони. Головна мета візиту – підготовка до виборів ОТГ, які відбудуться 29 жовтня цього року.

«В Турійському та Старовижівському районах ми висуваємо кандидатів до п’яти об’єднаних громад. Впевнений, вони достойно представлятимуть свої виборців і зможуть зробити сільські самоврядні ОТГ фінансово спроможними, стимулювати розвиток фермерства та бізнесу і забезпечити односельців роботою, – підкреслив  Володимир Кравценюк. – Наші висуванці від Радикальної партії добре знають, що першочергово потрібно для успішного розвитку самоврядних територій. Вони живуть в цих же населених пунктах і добре обізнані з місцевими проблемами.»

Володимир Кравценюк також запевнив, що майбутні голови та депутати матимуть постійну політичну підтримку на всеукраїнському рівні. Фракція Радикальної Партії у Верховній Раді розробила і добивається ухвалення законопроектів в сфері земельного законодавства, які сприятимуть розвитку ОТГ і дадуть дійсну владу на місцях.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *