Володимира Кравценюка обрали головою обласної організації РПЛ

Минулої суботи в конференц-залі рекреаційно-оздоровчого комплексу «Мальованка», що в с. Дубище, відбулась звітна конференція Волинської обласної організації РПЛ. В її роботі взяв участь і виступив куратор нашої області, заступник Лідера РПЛ, народний депутат України Андрій Лозовий.

На  конференції обрано керівника Волинської обласної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка. Ним став  30-річний Володимир Кравценюк, який півтора роки  працював як виконуючий обов’язки голови організації. За відповідне рішення одноголосно проголосували всі делегати обласної конференції, оцінивши лідерські якості  молодого політика за період його роботи.

Найбільше досягнення – згуртована команда однопартійців

Володимир Кравценюк – волинянин. Загалом, молода людина, без впливових покровителів, яка реалізувала себе сама. Щоб досягати результату вміло використовує талант, набуті знання, вміння постійно вчитись і швидко освоювати нове. Досвідчений політик, успішний підприємець, генеральний директор туристичної компанії «Одісей 2012». Окрім політики, активно розвиває міжнародний та внутрішній туристичний бізнес. Кандидат політичних наук. Вільно володіє українською, англійською, польською та німецькою мовами.

«Найбільше досягнення  – це наша сформована команда, яку сьогодні поєднує злагоджена робота, міцний зв’язок з Лідером та партією», – так оцінив свою роботу Володимир Миколайович, коли на конференції  звітував перед колегами.

При цьому, команда РПЛ на Волині серед лідерів за результатами роботи територіальних організацій Радикальної партії. На Волині відкрито громадські приймальні в кожному райцентрі, які ефективно працюють і реалізують гарні справи. Створено 4 фракції в нових об’єднаних громадах, місцеві депутати ативно і швидко реалізовують свої передвиборчі обіцянки. Промовистий результат показали цьогорічні квітневі вибори в Торчинській ОТГ. Загальна кількість виборців Торчинської громади, які проголосували за Радикальну партію становить 15,4 відсотки.

За словами  доповідача, «сьогодні в кожному селі, місті, селищі є наші активісти, які постійно тримають руку на пульсі життя. Завдяки їх злагодженій роботі, ми знаємо всі особливості, проблеми і біди кожного району, кожного населеного пункту. Є спільні наші болі, проте є багато локальних особливостей».

Роботу з командою Володимир Кравценюк побудував за принципом  стартапу: щотижня збори бюро, щомісяця – загальні збори керівників. 65 тренінгів для активу, партійців, колег, в яких були задіяні більше 1600 учасників. Постійна робота з депутатами місцевих рад від РПЛ і загальний пошук вирішення піднятих людьми проблем. Це діє не лише на наших політичних супротивників, але й  на владу.

 

Керівник РПЛ на Волині розповів про те, як вирішували наболілу проблему  для людей на Любешівщині. Не було там дерев’яного мосту через річку Цир. Відвідувачі громадської приймальні просили допомогти. Місцеві партійці швидко реалізували добру справу. Своїми силами  спорудили дерев’яний  міст. Через відпрацьовані канали комунікацій – власний сайт, обласну партійну газету та за допомогою ЗМІ оприлюднили цю інформацію. Громада це оцінила, а місцевій владі стало соромно. Взяли зобов’язання побудувати там нову споруду.

Окремого слова заслуговує робота з виборцями в полях. Це ефективні, добрі справи партійців для громади, прийоми в громадських приймальнях, робота з місцевими лідерами суспільної думки, анкетування, реалізовані на місцях зустрічі та обговорення.

«Наша спільна заслуга – хороша робота. Нема приводу червоніти перед людьми. Адже працюємо чесно, відкрито та прозоро. Завжди тримаємо своє слово. Тому нас підтримують волиняни»,- підкреслив Володимир Кравценюк.

   «Володимир Кравценюк увесь час тут, розбудовує партійну команду»

На конференції також був присутній заступник Лідера РПЛ, куратор нашої області, народний депутат Андрій Лозовий, який відмітив, що за згадуваний час кількість партійців збільшилася в 5 разів. За його словами, це – найкращий показник довіри команди до рішень  свого керівника. І важливе свідчення його авторитету.

«Звіт керівника, оприлюднені цифри, форми роботи. Я знаю, що це – реальність, це  – правда. Володимир Кравценюк горить роботою, їздить по районах, спілкується з вами. Я в Києві бачу його лише на партійних нарадах. Він увесь час тут, розбудовує партійну команду.  Пам’ятаю, на початку роботи, коли Володимир тільки прийшов сюди, важко пройшли перші вибори до ОТГ. Але він не зламався, серйозно проаналізував результати і пішов далі. Здобув і результати, і перемогу. Сьогодні людям потрібно показати, які ми сильні, працьовиті, боєздатні. Показати, що команда Олега Ляшка на Волині – люди слова і діла. Ви це все робите разом. Будемо вірити – переможемо. Про вашу спільну роботу знає Лідер, він гордиться вами»,- наголосив Андрій Лозовий.

«Ми разом будуємо повноцінну партію – демократичну, правоцентриську, зі справжнім Лідером, який вміє чути і приймати важкі рішення. Який знає болі і проблеми кожного співвітчизника. Всі наші політичні опоненти – від ватників до псевдопатріотів бояться Олега Ляшка. І будуть використовувати правоохоронні органи, непорядних журналістів, аби дискредитувати РПЛ. Поводити себе мужньо, гідно – дуже важко. Але такими треба бути. Адже наші виборці – це люди, які ще вагаються між нами і нашими конкурентами. Тому наша команда має бути взірцем для них», –  продовжив народний депутат.

За словами ще одного виступаючого, керівника фракції РПЛ у Волиньоблраді Юрія Ройка, від керівника залежить  як левина доля успіхів і перемог, таак і поразок та невдач.

«З таким головою, як Володимир Кравценюк, ми досягнемо найкращих результатів. Адже наша спільна ціль – багата, сита, чиста Україна для нас та наших дітей», – сказав депутат обласної ради від РПЛ.

Також делегати конференції обрали заступника голови Волинської обласної організації РПЛ. Ним за пропозицією Володимира Кравценюка – і команда РПЛ на Волині підтримала це рішення – став Віктор Прокопчук.

Суттєво оновлено і бюро Волинської обласної організації РПЛ. Сюди увійшли найактивніші та найвідповідальніші партійці. Адже попереду грудневі вибори до дев’яти ОТГ на Волині, майбутня президентська кампанія. Попереду – відповідальна робота заради гідного життя кожного з нас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *