Володимир Кравценюк отримав з рук Лідера іменний партійний значок №23

Володимир Кравценюк отримав з рук Лідера іменний партійний значок №23

Восьмого вересня в м. Києві відбулася Всеукраїнська нарада Радикальної партії Олега Ляшка, на якій присутнім був також керівник Волинської територіальної організації РПЛ Володимир Кравценюк.Головною темою порядку денного, яка зібрала партійних керівників територіальних організацій, були вибори до об’єднаних територіальних громад, що відбудуться вже наприкінці жовтня цього року. Кожен осередок має сконцентруватися на підготовці і досягненні переможних результатів у виборах, оскільки саме на місцях керівники і депутати найтісніше співпрацюють з виборцями. Саме місцевий актив найбільш обізнаний з локальними проблемами і здатний впливати на їх вирішення. Перемагаючи у виборах до ОТГ, кандидати від РПЛ зміцнять вплив партії та зроблять вагомий внесок у реалізацію загальнонаціональної стратегії партії «Українцям – роботу та гідне життя!». Серед присутніх на нараді були Андрій Лозовий, Ігор Мосійчук, Віктор Вовк, Валерія Заружко, Василь Амельченко, Дмитро Лінько, Альона Кошелєва, Олег Купрієнко.

Заступник Лідера РПЛ Андрій Лозовий відкрив нараду емоційними словами до партійців: «Радикальна партія сьогодні – це рушійна сила, з якою рахуються наші опоненти. Ми довели усім недоброзичливцям, що ми – не політичний проект під вибори, а залізна і принципова радикальна команда, яка досягає вагомих результатів та скеровує свої дії на забезпечення гідного життя кожного українця, економічне зростання та захист національних інтересів!»
Партійні значки від Лідера

Зал оплесками зустрічав Лідера радикалів Олега Ляшка, який попри напружений графік та роботу в парламенті, був присутній на зустрічі та давав настанови партійцям. Олег Ляшко вручив іменні партійні значки найбільш активним керівникам обласних партосередків та активістам Радикальної партії. Значок під номером 23 отримав Володимир Кравценюк, який щиро подякував Лідеру за довіру і зазначив, що волинські команда РПЛ докладе максимальних зусиль, щоб отримати на жовтневих виборах дієві результати.

«Вибори в об’єднаних громадах України – це важливе випробування для Радикальної партії, – зазначив Олег Ляшко, – ми потужно працюємо в Парламенті над прийняттям важливих соціальних та економічних законопроектів, щоб наш Антикризовий план економіки України став реальністю. І наша залізна команда вже довела всім, що радикали – відповідальна політична сила, яка здатна відстоювати інтереси своїх виборців. Тепер перед нами стоїть ще більш відповідальне завдання – робота в об’єднаних громадах, безпосередньо з кожним виборцем, з кожною людиною, з їх бідами і негараздами. Саме тому важливо, хто саме буде представляти Радикальну партію на місцях, чи довіряють йому мешканці».

Підібрати гідних депутатів та перемогти – головна ідея виступу керівника волинської ТО РПЛ Володимира Кравценюка: «Ми прискіпливо підбираємо кандидатів, оскільки розуміємо, що ці люди мають бути лідерами на місцевому рівні, здатними вирішувати складні соціально-економічні проблеми мешканців громад, користуватися повагою і довірою, тому серед обласних депутатів та партійців визначені куратори, а головам районних організацій поставлено завдання визначити кандидатів, працювати з ними і допомагати у підготовці до виборів. Розуміючи важливість саме цих перших виборів до ОТГ на Волині, ми потужно усією командою готуємося до них».Прес- служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів