Володимир Кравценюк привітав зі святом Незалежності партійців та городян міста Ковеля (ФОТО)

Володимир Кравценюк привітав зі святом Незалежності партійців та городян міста Ковеля (ФОТО)

Керівник Волинського обласного радикального осередку Володимир Кравценюк, заступник Віктор Прокопчук, депутати Волинської обласної ради Юрій Ройко та Сергій Котюк разом з головою Ковельської міської організації Олександром Місяцем та районної організації Олександром Пасенковським, депутатами міської та районної ради від РПЛ, активістами осередків в День свята Незалежності  взяли участь в урочистих заходах в місті Ковелі.

Радикали Волині поклали квіти до пам’ятника Т. Г. Шевченку та пам’ятного знаку борцям за волю України .Володимир Кравценюк, виступаючи перед ковельською громадою та місцевими активістами Радикальної партії, щиро привітав їх з найважливішим святом країни – Днем Незалежності України: «Наша незалежність – найвагоміше надбання, здобуте наполегливою боротьбою і невтомною працею, тому сьогодні наше головне завдання – зробити все, аби наповнити незалежність країни справжнім змістом. А це, як каже Лідер нашої партії Олег Ляшко, нове і щасливе майбуття нашої держави та забезпечені українці. Для цього нам усім варто наполегливо працювати»

Зустріч партійців та Ковельчан вийшла дуже теплою. Радикали дуже вдячні Олександру Місяцю та Олександру Пасенковському. Особливо приємно, що заходи відвідала також керівник Іваничівського районного осередку РПЛ Оксана Рубан. Хоч зустріч була святковою, проте партійці також обговорили підготовку до майбутніх виборів ОТГ.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів