Володимир Кравценюк разом з партійцями обласного осередку РПЛ взяли участь у всеукраїнській акції «Автопробіг з примушуванням до роботи НАБУ» (ФОТО)

У вівторок 19 вересня під стінами Національного антикорупційного бюро України відбулася акція протесту «Автопробіг з примушуванням до робити НАБУ», яку провела Радикальна партія України з ініціативи її Лідера Олега Ляшка. В акції взяла участь делегація Волинської територіальної організації  РПЛ разом з керівником Володимиром Кравценюком. У її складі були виконуючий обов’язки голови Луцької міської організації РПЛ Андрій Токаренко, керівник організаційного відділу Волинської ТО РПЛ Юрій Семчук та активісти.

Більше сотні машин з прапорами РПЛ та громадських організацій проїхали, сигналячи, і вишикувалися під стінами НАБУ. Народні депутати України від Радикальної партії Олега Ляшка, партійці, активісти та представники громадських організацій провели мітинг біля Національного антикорупційного бюро України з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності за незаконне збагачення Сергія Льовочкіна, прибічника Януковича, діючого народного депутата, який вже більше 15 років обіймає державні посади і за цей час придбав нерухомість за кордоном, коштовні речі та яхти.

«Наш Парламент створив Національне антикорупційне бюро, – наголосив народний депутат України Андрій Лозовий, – Скільки сподівань ми покладали на нього, але такі “діячі”, як Льовочкін, залишаються поза його увагою. В той час, коли справжніх патріотів засуджують несправедливо в судах, вони не отримують необхідної допомоги, такі олігархи, як Льовочкін, отримують надприбутки і купують нерухомість за кордоном».

 

«Льова, під арешт!» – скандували присутні. Участь в акції прокоментував також і керівник Волинської територіальної організації РПЛ Володимир Кравценюк: «Ми зібралися тут, щоб активно підтримати нашого Лідера Олега Ляшка, який відкрито веде боротьбу з внутрішніми ворогами нашої країни, злочинцями-олігархами, нагадати НАБУ про його обов’язки, примусити їх виконувати справедливо. Наші співвітчизники ледве зводять кінці з кінцями, а олігархи будують нові розкішні маєтки, купують вілли за кордоном, літаки та яхти у той час,коли в країні йде війна. Антикорупційне бюро ніяк не реагує на їх дії, тому ми вимагаємо від влади та правоохоронних відомств активізувати свою роботу та очистити нашу країну від прибічників минулої злочинної влади».

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *