Володимир Кравценюк: Тільки потужна команда вчителів змогла перетворити сільський інтернат в справжній «волинський Гарвард»

Керівник Радикальної партії Олега Ляшка на Волині переконаний, що Княгининівський ліцей-інтернат  – це потужний навчальний заклад Волині, який дає своїм випускникам великі можливості для реалізації в житті. І якщо його вихованці об’єднають свої зусилля, то школа-інтернат перетвориться на волинський Гарвард.

В останню суботу січня в Княгининівському ліцеї чекали випускників. Та й для вихованців закладу – це важлива подія, бо такі традиції об’єднують, нагадують кожному, з чого починалася його власна історія. А ще цей день особливий тим, що через багато років кожен випускник оцінює роботу вчителів, дякує їм, визнає, що сьогоднішні досягнення – це їх велика заслуга.

Серед вихованців ліцею – також і Володимир Кравценюк. 14 років тому він закінчив школу-інтернат, а сьогодні керує Радикальною партією Олега Ляшка на Волині.

За словами Володимира Кравценюка, ці 14 років ніби і пролетіли, як один день, проте коли потрапляєш в рідний інтернат і бачиш колосальні зміни, розумієш, що минуло дійсно багато часу. Коли запрошують до слова, він дякує перш за все директору Євгенію Михайловичу Возняку за його зусилля і відданість роботі:

«Це надзвичайні зміни, які Ви разом з командою зробили в інтернаті з того, часу як я тут вчився та жив. Я бачу і розумію сьогоднішній стан освітньої галузі, коли розвиток йде неймовірними темпами, а наші програми за ним не встигають. Те, що вчора було надсучасним – сьогодні вже буденність. І те, який тут порядок, колектив і високий рівень підготовки випускників – це Ваша заслуга і титанічна робота».

 

Володимир Кравценюк зізнався, що запорукою його досягнень стали сила волі і знання, які передали вчителі:

«Без вас не було би наших успіхів. Саме педагогічний колектив перетворив простий сільський інтернат на потужний ліцей, відомий не тільки на Волині, справжній «волинський Гарвард».

Дійсно, сьогодні Княгининівський ліцей – лідер серед навчальних закладів Волинської області в запровадженні освітніх інновацій, має сучасну комп’ютерну техніку, мультиборди. Не вистачало лише потужного програмного забезпечення, щоб автоматизувати адміністративні процеси, програмувати і розробляти різноманітні інтерактивні вправи. Тож, щоб ще більше заохотити учнів працювати, Володимир Кравценюк подарував ліцензію на програмне забезпечення для інтернату.

«Я пам’ятаю, як я тут захоплювався програмуванням. Як колись інтернат дав мені сили і підтримку, так і я хочу бути корисним зараз йому та тим, хто тут навчається. Можливо для когось це вирішить подальшу долю, відкриє талант, і через кілька років ми будемо пишатися генієм. Думаю, що нам, випускникам ліцею, треба навчитись не тільки брати, але і віддавати, вертати добро і підтримувати рідний інтернат, який колись дав нам можливість гарного майбутнього. Об’єднавши наші зусилля, ми можемо мати на Волині свій Гарвард: престижний сучасний навчальний заклад, яким будемо пишатися», – так прокоментував вибір подарунку Володимир Кравценюк.

Цікаво, що всесвітньовідомий Гарвардський університет має бюджет майже 35 млрд доларів, що дорівнює бюджету України. Проте значну частину цих грошей Гарварду дають його випускники.

«Я з радістю та ентузіазмом запрошую усіх випускників допомагати школі ставати ще кращою і тоді ми, як в Гарварді, будемо і мати асоціацію випускників, і зможемо давати свої стипендії для талановитих дітей-сиріт, будемо гідні учні нашої школи та наших вчителів», – закликав Володимир Кравценюк випускників інтернату.

 

Фото зі сторінки Княгининівського ліцею у фейсбуці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *