Володимир Кравценюк: Тільки потужна команда вчителів змогла перетворити сільський інтернат в справжній «волинський Гарвард»

Керівник Радикальної партії Олега Ляшка на Волині переконаний, що Княгининівський ліцей-інтернат  – це потужний навчальний заклад Волині, який дає своїм випускникам великі можливості для реалізації в житті. І якщо його вихованці об’єднають свої зусилля, то школа-інтернат перетвориться на волинський Гарвард.

В останню суботу січня в Княгининівському ліцеї чекали випускників. Та й для вихованців закладу – це важлива подія, бо такі традиції об’єднують, нагадують кожному, з чого починалася його власна історія. А ще цей день особливий тим, що через багато років кожен випускник оцінює роботу вчителів, дякує їм, визнає, що сьогоднішні досягнення – це їх велика заслуга.Серед вихованців ліцею – також і Володимир Кравценюк. 14 років тому він закінчив школу-інтернат, а сьогодні керує Радикальною партією Олега Ляшка на Волині.

За словами Володимира Кравценюка, ці 14 років ніби і пролетіли, як один день, проте коли потрапляєш в рідний інтернат і бачиш колосальні зміни, розумієш, що минуло дійсно багато часу. Коли запрошують до слова, він дякує перш за все директору Євгенію Михайловичу Возняку за його зусилля і відданість роботі:

«Це надзвичайні зміни, які Ви разом з командою зробили в інтернаті з того, часу як я тут вчився та жив. Я бачу і розумію сьогоднішній стан освітньої галузі, коли розвиток йде неймовірними темпами, а наші програми за ним не встигають. Те, що вчора було надсучасним – сьогодні вже буденність. І те, який тут порядок, колектив і високий рівень підготовки випускників – це Ваша заслуга і титанічна робота».

 


Володимир Кравценюк зізнався, що запорукою його досягнень стали сила волі і знання, які передали вчителі:

«Без вас не було би наших успіхів. Саме педагогічний колектив перетворив простий сільський інтернат на потужний ліцей, відомий не тільки на Волині, справжній «волинський Гарвард».

Дійсно, сьогодні Княгининівський ліцей – лідер серед навчальних закладів Волинської області в запровадженні освітніх інновацій, має сучасну комп’ютерну техніку, мультиборди. Не вистачало лише потужного програмного забезпечення, щоб автоматизувати адміністративні процеси, програмувати і розробляти різноманітні інтерактивні вправи. Тож, щоб ще більше заохотити учнів працювати, Володимир Кравценюк подарував ліцензію на програмне забезпечення для інтернату.«Я пам’ятаю, як я тут захоплювався програмуванням. Як колись інтернат дав мені сили і підтримку, так і я хочу бути корисним зараз йому та тим, хто тут навчається. Можливо для когось це вирішить подальшу долю, відкриє талант, і через кілька років ми будемо пишатися генієм. Думаю, що нам, випускникам ліцею, треба навчитись не тільки брати, але і віддавати, вертати добро і підтримувати рідний інтернат, який колись дав нам можливість гарного майбутнього. Об’єднавши наші зусилля, ми можемо мати на Волині свій Гарвард: престижний сучасний навчальний заклад, яким будемо пишатися», – так прокоментував вибір подарунку Володимир Кравценюк.

Цікаво, що всесвітньовідомий Гарвардський університет має бюджет майже 35 млрд доларів, що дорівнює бюджету України. Проте значну частину цих грошей Гарварду дають його випускники.«Я з радістю та ентузіазмом запрошую усіх випускників допомагати школі ставати ще кращою і тоді ми, як в Гарварді, будемо і мати асоціацію випускників, і зможемо давати свої стипендії для талановитих дітей-сиріт, будемо гідні учні нашої школи та наших вчителів», – закликав Володимир Кравценюк випускників інтернату.

 
Фото зі сторінки Княгининівського ліцею у фейсбуці.