В День Незалежності Володимир Кравценюк вшанував пам’ять полеглих за волю України в місті Рожище (ФОТО)

В День Незалежності  Володимир Кравценюк вшанував пам’ять полеглих за волю України в місті Рожище (ФОТО)

Керівник Волинського обласного радикального осередку Володимир Кравценюк, заступник Віктор Прокопчук та депути Волинської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Юрій Ройко та Сергій Котюк  в День свята Незалежності були присутні на урочистих заходах в місті Рожище.

Волинських радикали разом в. о. голови Рожищенської районної  організації РПЛ Віктором Марюком та місцевими активістами поклали квіти до пам’ятних знаків борцям за волю і незалежність України, Обеліску Слави та пам’ятного фотостенду Героям Небесної Сотні.

Головний радикал Волині був радий відвідати місто Рожище, де він провів дитинство і вчився, тому воно назавжди матиме неймовірну і особливу атмосферу для нього. Володимир Кравценюк щиро привітав своїх земляків, партійців та прихильників Радикальної партії зі святом Незалежності: «Наш Лідер Олег Ляшко переконаний, що українці – це велика нація нескорених людей, адже скільки звитяги і мужності на нашому історичному шляху. Сьогодні Україна  вкотре переживає  випробування на терпіння і толерантність. Ми солідарні з кращими синами України, які проливають свою кров на Сході за нашу державність і суверенітет. Підтримуємо їх матеріально, молимось за їх життя. Так формується нове громадянське суспільство, яке вже працює в ім’я України. І члени його – ми усі – єдині у своєму прагненні зміцнити свою країну. З Днем Незалежності! Слава Україні!»
Особливо приємним було спіілкування з мешканцями міста, які радо підходили і хвалили діяльність Радикальної партії Олега Ляшка в парламенті.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів