Володимир Кравценюк взяв участь в засіданні депутатської фракції РПЛ у Волинській обласній раді

31 серпня керівник Волинської територіальної організації РПЛ Володимир Кравценюк був присутній на робочому засіданні депутатів, які представляють фракцію Радикальної партії  в Волинській обласній раді.

На порядку денному було чимало важливих питань. Зокрема, був вироблений спільний алгоритм роботи Волинської ТО РПЛ з депутатською фракцією. Всі радикальні обранці Волині підтримали ініціативу Володимира Кравценюка, що такі засідання мають відбуватись регулярно, перед початком роботи сесії Волинської облради, а проблемні аспекти партійної та депутатської роботи мають обговорюватись спільно та відкрито .

Головний радикал Волині ознайомив депутатів з розпорядженням РПЛ щодо особистої присутності радикалів-обранців волинської громади на першовересневих урочистостях. До слова, депутати Волиньоблради Юрій Ройко та Анатолій Грицюк за своїми депутатськими запитами спрямували чимало бюджетних коштів на соціальне облаштування волинських шкіл.

Володимир Кравценюк акцентував увагу присутніх партійців на майбутніх виборах до ОТГ на Волині: «29 жовтня в 19 об’єднаних територіальних громадах Волині відбудуться вибори. Наше завдання: підібрати на посади голів ОТГ та депутатів активних партійців чи прихильників Радикальної партії, які зможуть очолити нові громади, здатні вирішувати соціально-економічні проблеми мешканців цих громад та впроваджувати там нові суспільні проекти. Спільними зусиллями потрібно допомогти  цим людям здобути перемогу на виборах».

Також на засіданні фракції РПЛ за участі голови партійного осередку Володимира Кравценюка було розглянуто порядок денний майбутньої сесії Волинської обласної ради, яка має відбутись 7 вересня та обговорено інші питання спільної радикально-партійної діяльності.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *