Володимир Кравценюк: «Завдяки дії мораторію на експорт лісу на Волині активно розвиваються місцеві деревообробні підприємства»

Володимир Кравценюк: «Завдяки дії мораторію на експорт лісу на Волині активно розвиваються місцеві деревообробні підприємства»

Керівник Волинської ТО Радикальної партії Олега Ляшка прокоментував результатів дії мораторію на експорт необробленої деревини, який був ініційований Радикальною партією Олега Ляшка.За перше півріччя 2017 року деревообробна та паперова промисловості показали значні показники економічного росту як у виробництві готової продукції, так і в сфері залучення інвестицій.

«Волинські підприємці повірили в дію мораторію і активно розвивають власне виробництво, – наголосив Володимир Кравценюк, – про це свідчить робота одного з результативних виробництв Волині – деревообробного підприємства «Цумань», яке в червні цього року відвідав Олег Ляшко. Тут створено сто додаткових робочих місць для місцевих мешканців. І при цьому підприємство працює стабільно, вчасно виплачує заробітну плату, поповнює місцевий бюджет Ківерцівського району щораз більшими податковими відрахуваннями, адже переробка розвивається. Для області це дуже важливо: створити нові виробництва та нові робочі місця, адже лісопереробна галузь є бюджетоутворюючою для Волині».
За словами кервника Волинської ТО РПЛ, мораторій на експорт лісу-кругляка – результативний, відповідає викликам часу та національним інтересам України.

До слова, 4 квітня 2017 року Депутатська фракція РПЛ у Верховній Раді направила до Президента України, Голови ВРУ, Прем`єр-міністра та голови НБУ відкрите звернення щодо зміни економічної політики для захисту національних інтересів, розвитку економіки, подолання масової бідності та підвищення рівня життя громадян України. Основою цього документу став Антикризовий план розвитку економіки, розроблений Радикальною партією. Олег Ляшко зазначив: «Моя команда має абсолютно чітке бачення, як провести модернізацію України, подолати масову бідність і зробити так, щоб економіка зростала та працювала на кожного українця, а не на десяток олігархів».

Прес-служба Волинської ТО РПЛЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів