Володимир Кравценюк: «Жовтневі вибори – це екзамен на зрілість для Ратнівського партійного осередку»

Володимир Кравценюк: «Жовтневі вибори – це екзамен на зрілість для Ратнівського партійного осередку»

30 вересня керівник Волинського осередку РПЛ Володимир Кравценюк та перший заступник Віктор Прокопчук зустрілися з активом Ратнівського району. Головне питання зустрічі – вибори до Велимченської об’єднаної територіальної громади, які відбудуться менше, ніж за місяць.

«Жовтневі вибори до Велимченської сільської об’єднаної громади – це екзамен на зрілість для Ратнівського партійного осередку, – підкреслив  Володимир Кравценюк, – маємо підібрати людей соціально активних, яким близькі ідеї Радикальної партії, і допомогти їм здобути перемогу».

Окрім підготовки до виборів було порушено низку інших робочих партійних питань: збільшення кількості відповідальних партійців, розбудова первинок Радикальної партії в населених пунктах Ратнівського району.«В села Ратнівського району проживають волиняни, які, сподіваюся, стануть депутатами в новій самоврядній громаді, відповідально представляючи інтереси нашої партії. Вони виступають за розвиток фермерства, створення нових робочих місць в населених пунктах Велимченської громади та забезпечення гідного життя односельців», – підсумував результати зустрічі керівник Волинської ТО РПЛ.

Прес-служба Волинської ТО РПЛЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів