Володимир Кравценюк зробив свій вибір

На Волині тривають перші місцеві вибори в  об’єднаних територіальних громадах. Керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк проголосував у своєму рідному селі Копачівка, яке, до слова, є центром об’єднаної громади.“Закликаю кожного мешканця районів на Волині, де сьогодні проходять вибори до ОТГ, прийти і здійснити свій вибір. Це надзвичайно важливі вибори. Ми голосуємо за те, що і як відбуватиметься в кожному районі, в кожному селі Волині, на кожній вулиці. Голосуємо за тих людей, хто буде відповідати за розподілення коштів, благоустрій, ефективне вирішення проблем громади. Це стосується кожному, тому я зробив обдуманий і свідомий вибір, проглосував за гарних господарників”, – прокоментував Володимир Кравценюк під час відвідування виборчої дільниці.

 

Нагадаємо, 29 жовтня у Володимир-Волинському, Іваничівському, Ківерцівському, Луцькому, Любешівському, Любомльському, Маневицькому, Ратнівському, Рожищенському, Старовижівському, Турійському та Горохівському районах відбуваються перші місцеві вибори депутатів сільських, селищних, міських рад в об’єднаних територіальних громадах і відповідних сільських, селищних, міських голів.

Загалом в області функціонує 19 територіальних виборчих комісій (1 міська, 7 селищних, 11 сільських) та створено 204 дільничні виборчі комісії.

Прес-служба РПЛ Волині