Володимир Кравценюк: «Добрі вчинки надихають нашу команду на нові звершення»

В День Святого Миколая дружня команда  Радикальної партії на Волині з солодощами та подарунками побувала у своїх підшефних – мешканців Луцького геріатричного пансіонату.

«День Святого Миколая – свято особливе, коли ми всі даруємо свою любов, доброту та турботу. А ще – солодощі та подарунки від Лідера нашої партії Олега Ляшка та куратора Волині Андрія Лозового. Так сталося, що наші підшефні мешкають в пансіонаті без рідних і близьких. Наша молодь з подарунками піднялась до тих його мешканців, хто не може ходити і не міг бути присутнім на урочистостях. Подарували всім святковий настрій. І самі отримали від жителів соціального закладу теплу зустріч і гарне спілкування. Це було чудово і дуже хвилююче»,- підкреслив мету поїздки Володимир Кравценюк.
Важливо, що керівник Волинської Радикальної партії Володимир Кравценюк та голова фракції РПЛ у Волиньоблраді Юрій Ройко ознайомились з ходом ремонтних робіт в приміщенні пансіонату. Зокрема, тут облаштують сучасну систему вентиляції. Кошти на ці роботи були виділені за депутатським запитом Юрія Ройка.
В розмові з директором Луцького геріатричного пансіонату Аллою Гнатюк Володимир Кравценюк  наголосив, що РПЛ на Водині  і надалі опікуватиметься цим важливим соціальним закладом області.
Прес-служба Волинської ТО РПЛ