Володимир Кравценюк: «Дотації на корів, кредити під малі відсотки – наші фермери спроможні нагодувати країну екологічно чистими продуктами»

Володимир Кравценюк: «Дотації на корів, кредити під малі відсотки – наші фермери спроможні нагодувати країну екологічно чистими продуктами»

Українці мають пити своє  корисне молоко, їсти свіжі продукти, а не вичитувати на етикетках закордонних постачальників, чи є там пальмова олія і які Е-шки.

Яка позиція Радикальної партії  Олега Ляшка щодо розвитку національного сільгоспвиробництва, підтримки вітчизняного фермерства, розповів Володимир Кравценюк.

За словами керівника Радикальної партії на Волині, державі слід всебічно підтримувати національного виробника замовленнями: “В нас  – родючі землі, збираємо гарні врожаї соковитих овочів і фруктів. Корови дають смачне корисне молоко. Так чому замість всього цього в морозиві, сирках, маслі та інших продуктах використовують замінники? Чому дітям в школах не дають, як нам раніше, склянку молока і булочку з медом?! Найкраща підтримка  українського аграрія – це замовлення.”

«Що стосується одноосібників, то для звичайної людини купити сучасну потужну техніку непосильно, занадто дорого. Але ж без модернізації і інвестицій не буде розвитку. В світі все автоматизовано, а ми все ще вручну робимо. Тому що немає в фермера грошей на нове обладнання. Він – не олігарх і не агрохолдінг. Тож слід підтримати  таких національних працелюбів пільговими кредитами»,- продовжив голова обласної організації РПЛ.

Для того, щоб заохотити сільгоспвиробників, має бути спеціальний режим оподаткування, державні дотації, пільгові кредити, програми підтримки тваринництва, соціальної сфери та робочих місць на селі.

«Переконаний, що наш Лідер і його команда повернуть життя, роботу і молодь  в наше село. Для прикладу: депутат Луцької районної ради від нашої партії Надія Крицька разом з рідними утримує сімох корів та поголів’я овець у власному присадибному господарстві в селі Буків Луцького району. Смачну молочну продукцію два рази на тиждень продає в місті Луцьку. Має постійних покупців і свою невелику, але постійну справу. Прямі дотації на кожну корову, кредити під малі відсотки, так необхідні фермерам доїльні апарати та холодильники від держави, – це можливість для родини Надії Миколаївни і сотень волинян, які не мають роботи, створювати свій малий бізнес. Розвивати його і заробляти. Цього домагається від влади Олег Ляшко. Адже це не лише зайнятість селян, але й соціальний та економічний розвиток сільських населених пунктів, які зараз занепадають», – підсумував Володимир Кравценюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів