Володимир Кравценюк: «Фракція РПЛ не буде голосувати за жодне рішення парламенту, поки мораторій на підвищення вартості газу не буде прийнятий»

Володимир Кравценюк: «Фракція РПЛ не буде голосувати за жодне  рішення парламенту, поки мораторій на підвищення вартості газу не буде прийнятий»

Лідер Радикальної партії та його команда вимагає від парламенту невідкладно розглянути проект постанови про мораторій та прийняти план  нашої політичної сили щодо зниження ціни на газ, збільшення зарплат і перерахунку пенсій. Цей документ  – наступний крок   команди Олега Ляшка у боротьбі із високими тарифами після багатотисячної акції протесту під Кабміном 31 жовтня. Про це розповів керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.
«6 листопада керівник Радикальної партії зареєстрував у ВР проект постанови, яким пропонує скасувати рішення уряду від 19.10.2018 року  про підвищення тарифів на газ для побутових споживачів, а також накласти мораторій на збільшення ціни газу. Документ вже підтримали 6 лідерів депутатських фракцій та груп. Олег Ляшко вимагає від Верховної Ради захистити українців від грабіжницької політики президента і його влади та розглянути проект постанови першочергово.  Разом з тим, фракція РПЛ у парламенті не буде голосувати за жодне інше рішення, поки мораторій на підвищення вартості газу не буде прийнятий»,- підкреслив голова обласної організації РПЛ.«Влада грабує людей через «космічні» тарифи на газ і тепло. Уряд встановив абсолютно необґрунтовані ціни і каже, що українці мають платити за газ за європейськими цінами. При цьому чиновники забули дати українцям європейські зарплати і пенсії. Зараз українці платять не за газ, а за корупцію влади, її непрофесіоналізм, нездатність навести порядок, відновити стабільність та економічний розвиток. Українці з власних кишень оплачують «космічні» зарплати чиновників, прокурорів, суддів і посадовців Нафтогазу в той час, коли мільйони пенсіонерів отримують копійчані пенсії, а мільйони наших заробітчан тяжко працюють за кордоном»,- продовжив Володимир Кравценюк.

Керівник РПЛ на Волині зазначив, що за допомогою грабіжницьких тарифів влада хоче витягти з кишень українців 50 млрд. грн., щоб залатати дірки в бюджеті, які виникли через корупцію, нездатність змінити економічну політику і навести лад в країні. Через антилюдське рішення уряду від 27.04.2018 року  3 мільйони сімей втратили право на отримання субсидії. Часто люди змушені виписувати рідних дітей з хати або розлучатися, щоб отримати комунальну пільгу.

«Влада грабує українців – людям ні за що годувати своїх дітей, одягатися та лікуватися. У такій ситуації бути байдужими – це злочин! Команда Олега Ляшка знає, як захистити українців: потрібно дати людям більші зарплати і пенсії, менші тарифи, більші можливості для заробітку. Лідер нашої політичної сили не дасть владі набивати власні кишені та офшорні рахунки грошима, а українців лишати жебраками»,- підсумував Володимир Кравценюк . Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів