Володимир Кравценюк: «Горохівський партійний осередок працює активно»

Володимир Кравценюк: «Горохівський партійний осередок працює активно»

Виконуючий обов’язки  голови Волинської ТО Радикальної партії Олега Ляшка Кравценюк Володимир  сьогодні, 24 червня, взяв участь в роботі конференції Горохівської районної організації партії.
горохів, осередок, партійна робота

Важливо, що заслухавши звіт голови Горохівського осередку  Віталія   Клемби,  очільник волинських  радикалів  позитивно оцінив роботу горохівських колег, зокрема,  і  план щодо розбудови первинних осередків партії на Горохівщині та активне відстоювання  соціальних запитів виборців в Горохівській районній раді,  Горохівській міській та Берестечківській  селищній радах.

партійний осередок, Горохів, партійна роботаСама конференція, як і обговорення нагальних проблем та робочих питань, в якому брали активну участь активісти та депутати, проходила в гостинній, неформальній атмосфері. Про  це подбали місцеві ляшківці на чолі з Віталієм Клембою.  Володимир Кравценюк та депутат Волинської обласної ради від РПЛ Сергій Котюк, закріплений за цим осередком, надали  районним однопартійцям свої настанови та поради.

партійна робота, Горохів, осередок

Також  Володимир Кравценюк  вручив Подяки депутатам Горохівської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка, відзначивши  їх вагомий особистий  внесок в розвиток партійної організації.Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів