Володимир Кравценюк: «Іваничівська команда активно готується до виборів в ОТГ»

Володимир Кравценюк: «Іваничівська команда активно готується до виборів в ОТГ»

Керівник Радикальної партії  Волині Володимир Кравценюк разом з Віктором Прокопчуком здійснили  робочу поїздку в райцентр  Іваничі . Зустрілися з головою Іваничівської районної організації  Оксаною Рубан та  місцевими однопартійцями.

Вибори до Іваничівської селищної ОТГ відбудуться 29 жовтня цього року.  Іваничівський осередок РПЛ висунув  16 кандидатів  і активно працює  над тим, аби  мешканці Іваничівського району знали про те, чого досягла  і добивається Радикальна  партія, тепер про партійний лозунг: «Українцям – роботу та гідне життя» добре знають  місцеві прихильники  партії. Також партійці інформують земляків про соціальні програми майбутніх депутатів  від Іваничівського осередку РПЛ. Про це доповіла під час засідання  голова Іваничівської районної організації Оксана Рубан.

«Наша Іваничівська команда  активно готується до виборів в самоврядній громаді. Тут проживають наші партійці,  які стануть хорошими  депутатами та сумлінно представлятимуть інтереси виборців. Вони виступають за розвиток фермерства,  підтримку малого бізнесу, створення нових робочих місць в населених пунктах  Іваничівської громади та забезпечення гідного життя односельців»,- підсумував керівник РПЛ  Волині Володимир Кравценюк.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів