Володимир Кравценюк: «Ключове завдання Олега Ляшка – подолання бідності»

Володимир Кравценюк: «Ключове завдання  Олега Ляшка – подолання бідності»

28 січня цього року  Олег Ляшко отримав у ЦВК посвідчення кандидата у президенти та окреслив свої основні завдання на посаді глави держави: це подолання бідності, відновлення економіки та створення нових робочих місць для українців. На цьому наголосив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.«Головна проблема для більшості українських сімей – це порожній холодильник. Сьогодні у президентському холодильнику все ломиться від ікри чорної, білої та червоної, а в людей навіть кабачкової не лишилося. Олег Ляшко щодня спілкується з українцями і добре  про це знає, тому його ключове завдання – це подолання бідності, щоб повний холодильник стояв у кожній українській хаті, а не тільки у будинках чиновників», – підкреслив голова Волинської обласної організації РПЛ.

За словами Володимира Кравценюка, для Лідера РПЛ  президентська посада – не самоціль, а інструмент, щоб навести в Україні порядок. І підвищити соціальні стандарти.  Щоб українці забули, як про страшний сон, про кредити, бомжування і приниження, про заробітчан і занепад економіки.

«Олег Валерійович переконаний, що ми – самодостатня країна, яка може повністю себе забезпечувати, де люди можуть жити достойно. Ми можемо виготовляти все: від голки, граблів та вил до космічних кораблів і космічних супутників. А сьогодні нашу чудову і достойну країну перетворили на жебрачку, яка ходить побирається по всьому світу»,- зазначив керівник Радикальної партії на Волині .

Олег Ляшко вестиме політику захисту національних інтересів України. Це відновлення економіки, створення робочих місць, підвищення добробуту кожної української сім’ї, а не тільки олігархів і тих, хто при владі.«Досить хаосу, бардаку і безнадії. Життя одне, і українці мають прожити його достойно і безпечно»,- підсумував  Володимир Кравценюк.

Саме Олег Ляшко  та команда РПЛ змусили підписати Порошенка наш закон про продовження мораторію на продаж землі.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів