Володимир Кравценюк: «Комунальні тарифи можна знизити вдвічі – і РПЛ знає, як це зробити»

Володимир Кравценюк: «Комунальні тарифи можна знизити  вдвічі – і РПЛ знає, як це зробити»

31 жовтня Радикальна партія оголосила початок загальнонаціональної акції протесту проти підвищення тарифів на газ та грабіжницької політики влади. Таке рішення ухвалила Політрада РПЛ.  Про це розповів керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.
«В обмін на черговий транш кредиту влада штовхає українців в рабство до Міжнародного Валютного Фонду. І при цьому каже, що піднімає ціни на газ, бо треба взяти кредит в МВФ. Наслідком підвищення ціни на газ буде збільшення цін на все інше: тепло, продукти харчування і ліки. У підсумку українці стануть ще біднішими» »,- підкреслив голова обласної організації РПЛ.

За словами  Володимира Кравценюка, підняття ціни на газ замість підняття зарплат і пенсій – це політика збідніння українців та здорожчання нашої продукції. Людям потрібні робота і зарплата, а не кредити. Олег Ляшко та команда РПЛ завжди на боці людей. Саме тому партія категорично проти підвищення тарифів, яке призведе до зубожіння українців та повної деіндустріалізації.

«Реальна ціна на газ має бути не більшою за 3-3,5 тисячі  грн. Собівартість видобутку українського газу – 1,5-2 тисячі  грн.  за 1 тисячу кубів. Якщо до неї додати рентабельність і транспортні витрати, то максимальна ціна на газ буде 3-3,5 тисячі  грн. А Уряд каже українцям платити 8 550 грн. Тому що влада дурить і грабує людей, займається корупцією і аферами замість того, аби розвивати економіку, створювати нові робочі місця та піднімати зарплати і пенсії»,- переконаний  керівник РПЛ на Волині .Комунальні тарифи можна знизити як мінімум удвічі – і Радикальна партія  знає, як це зробити, бо має абсолютно чіткий план по зниженню вартості газу. Він включає в себе наступні кроки: збільшення видобутку власного газу, встановлення чесної та об’єктивної ціни на газ, вкладання коштів в енергомодернізацію і житлово-комунальне господарство.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів